Na kole vinohrady | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Na kole vinohrady

Na kole vinohrady

Na kole vinohrady Uherskohradišťska je akce určená cyklistům a příznivcům pěší turistiky. Pořadateli jsou Městské informační centrum Uherské Hradiště, Region Slovácko – sdružení pro rozvoj cestovního ruchu a nově i Slovácké léto.

Jedná se o 16. ročník této oblíbené akce. Trasy vedou napříč regionem a můžete se na nich pokochat okolní přírodou, navštívit vinné sklípky a další zajímavosti. Připraveny budou čtyři cyklistické trasy, jedna pěší trasa a jedna trasa pro Nordic Walking. Není podmínkou, že musíte dodržet trasu, na kterou se zaregistrujete, můžete si trasy různě nakombinovat a navštívit i zastávky, které jsou na jiných trasách. Ti,  kteří náš region neznají nebo si netroufají vydat se na trasy sami, mohou jet spolu s trasérkami, které povedou jednotlivé trasy.

Pro cyklisty a koloběžkáře jsou určeny trasy, z nichž některé jsou pojmenovány dle typických zdejších odrůd vína: Blatnický Roháč, Muškát moravský, stezka Rulandského bílého a Velehradská stezka, pro pěší turisty i kočárky je pak vhodná Sadská stezka. Trasy mají různou délku (30 – 60 km) a náročnost, tu svou si vyberou zdatní i méně zdatní cyklisté.

 

Informace a Registrace

Partnerem akce je společnost URBITECH s.r.o.
 


Pořadatel:

Region Slovácko – sdružení pro rozvoj cestovního ruchu

Masarykovo náměstí 21
Uherské Hradiště ,68601

IČO: 68731841
DIČ: CZ68731841

Generální partner
Crea Vision
Hlavní partner
Topakce
Hlavní partner
5M
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Starobrno
20
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku