Streetdance | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Street<br />dance

Streetdance

DÝCHEJ PRO STREET –  buď venku a užívej si svobodu pohybu ve streetu!

Streetdance workshop a kreativní dílnu povede ALL STYLE UNIT – taneční skupina působící ve Zlíně a Vsetíně. Výuce streetdance a veškerou svou činnost vedou pod záštitou TJ Sokol Vsetín. Baví je tvořit, rozvíjet se a předávat zkušenosti dalším generacím.

Každý rok přibírají do skupiny nové členy. Zapsat se mohou děti od 3 let, mládež, ale i rodiče. Nejmenší tanečníci se prostřednictvím dětských básniček, písniček a tanečních her učí pohybové základy, rytmiku, držení těla a taneční základy. Starší tanečníci se věnují jednotlivým streetovým tanečním stylům.

Důležité – online zápis na www.allstyleunit.cz od 3 let až po dospělé

Tato akce probíhá v rámci programu organizace DÝCHEJ PRO STREET. Dýchej pro street je novou neziskovou organizací pro děti a mládež. Jejím cílem je propagovat všechny pohybové a kreativní aktivity, které lze provozovat ve veřejném prostoru bez zázemí institucí. Projekt vznikl jako sociální start-up skupiny dobrovolníků Ballin‘ Zlín za podpory nadace O2. Zastavte se nebo nám napište, pokud máte zájem o spolupráci! Hledáme nové parťáky do týmu!

1.7. (Kolejní nádvoří)

pátek 1.7.

10:00 – 17:00 – Streetworkout workshop
15:30 – soutěž pro děti ve streetworkoutu

14:00 taneční vystoupení (DIS)Connected, dětská skupina taneční školy All Style Unit
16:00 taneční vystoupení TRUE COLORS

“Choreografie True Colors je o hledání sebe sama. O najití své vlastní jedinečné barvy, která představuje náš charakter, osobnost, povahu, životní příběh. Je to příběh o tom nenechat se vláčet davem, ale vyniknout a najít sebe samu. Holky(a jeden kluk) jsou mistři Moravy ve své kategorii, na republikové soutěži se potom umístili na 9.místě. V tomto složení spolu odjeli taneční soutěžní sezónu poprvé. Po dvouleté covidové pauze si užívají, že můžou zase zpátky vystupovat.”

2.7. (Kolejní nádvoří)

10:15 – 16:15 – Streetball turnaj Ballin‘ – muži

ÚČAST: Parkour, Streetdance a kreativní dílna bez startovného a poplatku, startovné za streetball 300,-/osoba (muži), 250,-/osoba (U19)

 

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Minipivovar ROTOR z Kunovic
Hlavní partner
C.S.O.
20
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku