Běh - 5 km, 10 km, půlmaraton | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Běh

Běh

Dostaňte své srdce do rytmu, kterým tepe Hradiště při Slováckém létě. Proběhněte se historickým centrem i krásnou slováckou krajinou.
Druhý ročník běhu pod hlavičkou Slováckého léta vám dá šanci vyplavit endorfiny a vychutnat si krásu pohybu, ať jste profík nebo máma či táta malých dětí.
Vyberte si podle své chuti trasu 21, 10 nebo 5 kilometrů, s dětmi se proběhněte „jen“ mezi náměstími.

Pomoc potřebným patří ke Slováckému létu stejně jako sport a zábava. Stejně jako loni poputuje z každé registrace na běh 50 Kč přímo na účet Benefice Slováckého léta. Pojďte do toho s námi!

Výsledky běhu najdete zde.

Slovácké léto spolu s partnerem Mann+Hummel Vám přináší mapovou aplikaci běžeckých závodů, kde najdete všechny důležité informace a jednotlivé trasy.
Mapa je interaktivní, takže po kliknutí na jednotlivé prvky se Vám zobrazí informace o daném prvku.
Vlevo je tlačítko skryté legendy a vpravo jsou nástroje z nichž nejdůležitější je připojení přes GPS a možnost vytisknout si vlastní kus mapy.
Mapová aplikace funguje i na telefonu. Najdete ji také pod odkazem www.slovackeleto.cz/mapabehu.

Autorem aplikace je Bc. Martin Gabryš.
Kontakt: m.gabrys@seznam.cz
www.martingabrys.cz

Zobrazit mapu v plném rozlišení
 

Žhavá „21“ s Mann+Hummel (Půlmaraton)

V běhu na 21 km vyhlašujeme dvě kategorie – mužskou a ženskou.

Start půlmaratonu je v centru Uherského Hradiště, na Masarykově náměstí, následuje krátký průběh městem k řece Moravě. Při břehu Moravy poběžíte až k jejímu soutoku s Olšavou. Přes most Vás trasa zavede kunovským lesem k novoveským jezerům. Za golfovým hřištěm se napojíte na cyklostezku směrem na Kunovice. Stezka Vás přivede zpět k řece Olšavě, pokračovat budete podél jejího levého břehu až k mostu u kunovického Letu, kde už se pomalu dostáváte k vytouženému cíli, který Vás čeká opět na Masarykově náměstí.

Prezentace od 14:00 do 16:30 hodin, hromadný start v 17:00. Vítěze vyhlásíme s úderem 20. hodiny. Pro bližší informace srolujte na stránce níže na propozice.

Vizualizace trasy: ‚Žhavá „21“ s Mann-Hummel (Půlmaraton)‘

Pro zobrazení trasy půlmaratonu doplněnou fotkami klikněte do mapového okna.

 

 

Žhavá „10“ s Mann+Hummel

Na desítce vyhlašujeme dvě kategorie – mužskou a ženskou.

Start i cíl je na Masarykově náměstí, odkud poběžíte k řece Moravě, podél jejího toku až ke splavu a dál k soutoku Moravy a Olšavy. Napojíte se na cyklostezku u kunovického Letu a odtud se vydáte zpět na Masarykovo náměstí.

Prezentace od 14:00 do 16:30 hodin, hromadný start v 17:15. Vítěze vyhlásíme s úderem 20. hodiny. Pro bližší informace srolujte na stránce níže na propozice.

Vizualizace trasy: ‚Žhavá „10“ s Mann-Hummel‘

Pro zobrazení trasy půlmaratonu doplněnou fotkami klikněte do mapového okna.

 

 

Žhavá „5“ s Mann+Hummel

I na „pětce“ vyhlašujeme mužskou a ženskou kategorii.

Ani při nejkratším běhu nebudete ochuzeni o start a cíl v srdci Hradiště. Z Masarykova náměstí se vydáte směrem k Moravě a ta vás povede až ke splavu. Pak se oddělíte od těch, kteří poběží 10 kilometrů, stočíte to do lesoparku Kunovský les a přes sídliště Štěpnice zpět do centra.

Prezentace od 14:00 do 16:30 hodin, hromadný start v 17:15. Vítěze vyhlásíme s úderem 20. hodiny. Pro bližší informace srolujte na stránce níže na propozice.

 

Vizualizace trasy: ‚Žhavá „5“ s Mann-Hummel‘

Pro zobrazení trasy půlmaratonu doplněnou fotkami klikněte do mapového okna.

Dětský běh

Nepotřebujete žádnou velkou fyzičku a určitě ne registraci. Zkrátka přijďte na Masarykovo náměstí a proběhněte se se svými dětmi (ty starší můžete pustit samotné) na symbolickou trasu z Masarykova náměstí přes Prostřední ulici na Mariánské náměstí a zpět. Startujeme v 16:00 od Hradišťanky, přiveďte své ratolesti. 

Drobná odměna v cíli je jistá. Vítězové budou všichni!

Exkluzivní partner běžeckého závodu společnost Mann+Hummel

Generální partner
Adell Trading
Hlavní partner
Fonergy
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Starobrno
Hlavní partner
KOMA Modular
9
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku