Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Běh

Běh

Dostaňte své srdce do rytmu, kterým tepe Hradiště při Slováckém létě. Proběhněte se historickým centrem i krásnou slováckou krajinou.

Pokyny pro běžce ke stažení zde.

První ročník běhu pod hlavičkou Slováckého léta vám dá šanci vyplavit endorfiny a vychutnat si krásu pohybu, ať jste profík nebo máma či táta malých dětí.

Vyberte si podle své chuti trasu 10 nebo 5 kilometrů, s dětmi se proběhněte „jen“ mezi náměstími.

Pomoc potřebným patří ke Slováckému létu stejně jako sport a zábava. Proto se letos zapojujeme do pomoci Lukáškovi, který trpí akutní lymfoblastickou leukémií. Z každé registrace na běh 5 nebo 10 kilometrů věnujeme 50 korun na jeho léčbu. Pojďte do toho s námi! Více informací o Lukáškovi a jeho onemocnění najdete zde.

Žhavá „10“ s Mann+Hummel

V nejdelším běhu vyhlašujeme dvě kategorie – mužskou a ženskou.

Start i cíl je na Masarykově náměstí, odkud poběžíte k řece Moravě, podél jejího toku až ke splavu a dál k soutoku Moravy a Olšavy. Napojíte se na cyklostezku u kunovického Letu a odtud se vydáte zpět na Masarykovo náměstí.

Prezentace od 15 do 17 hodin, hromadný start v 18.00. Vítěze vyhlásíme před 20. hodinou. Pro bližší informace srolujte na stránce níže na propozice.

10km

Žhavá „5“ s Mann+Hummel

I na „pětce“ vyhlašujeme mužskou a ženskou kategorii.

Ani při kratším běhu nebudete ochuzeni o start a cíl v srdci Hradiště. Z Masarykova náměstí se vydáte směrem k Moravě a ta vás povede až ke splavu. Pak se oddělíte od těch, kteří poběží 10 kilometrů, stočíte to do lesoparku Kunovský les a přes sídliště Štěpnice zpět do centra.

Prezentace od 15 do 17 hodin, hromadný start v 18.00. Vítěze vyhlásíme před 20. hodinou. Veškeré potřebné info najdete v propozicích.

5km

Dětský běh

Nepotřebujete žádnou velkou fyzičku a určitě ne registraci. Zkrátka přijďte na Masarykovo náměstí a proběhněte se se svými dětmi (ty starší můžete pustit samotné) na symbolickou trasu z Masarykova náměstí přes Prostřední ulici na Mariánské náměstí a zpět. Startujeme v 17:00 od Hradišťanky, přiveďte své ratolesti. 

Drobná odměna v cíli je jistá. Vítězové budou všichni!

Exkluzivní partner běžeckého závodu společnost Mann+Hummel

Generální partner
Adell Trading
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Starobrno
9
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku