Užitečné informace | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.

Užitečné informace

Kudy k nám?

Vlakem

Uherské Hradiště se může pochlubit velmi dobrým vlakovým spojením se zbytkem republiky. Přes sousední obec Staré Město denně projíždí řada vlaků a do Hradiště se můžete dostat lokálkou nebo případně autobusem.

Autem

Uherské Hradiště protíná silnice E50. Hoďte si do GPSky souřadnice 49.0685N, 17.4605E a za chvilku jste u nás.

Ubytování

Nejste z Uherského Hradiště? Potřebujete doporučit osvědčené ubytování v blízkosti naší akce za výhodnější ceny?

S našimi partnery jsme Vám přichystali speciální podmínky pro ubytování.

Studentské koleje EDUHA

Nové ubytovací zařízení ve zrekonstruované budově zimního stadionu v Uherském Hradišti (mapa). Penzion má k dispozici 13 pokojů, které nabízí celkovou kapacitu 36 lůžek plus přistýlky. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

Více informací Zobrazit na mapě

Místa konání Slováckého léta 2021FAQ

Historie

Projekt pod původním názvem Slovácké beachové léto vznikl v roce 2008 z iniciativy místních nadšenců plážového vojebalu, kteří byli inspirováni podobnou akcí menšího rozsahu s názvem Klobucký plážák. Hned první ročník projektu předčil očekávání většiny diváků i sportovců a z původně zamýšlené skromné akce se stala respektovaná sportovně-kulturní událost, která nemá v České republice obdoby.

Poslání

Hlavním posláním spolku je zapojení profesionálů i amatérů do některé z nabízených soutěžních či nesoutěžních aktivit. Touto činností chtějí pořadatelé systematicky podporovat pozitivní přístup veřejnosti ke sportu, vést účastníky sportovních činností k dodržování základních etických a mravních pravidel, umožnit jim širokou informovanost v oblasti sportu a v neposlední řadě šířit a zdokonalovat sportovní aktivity u mládeže.

Kde mohu přespat

Festival nedisponuje stanovým městečkem pro návštěvníky, pro přespání během konání Slováckého léta doporučujeme hostel EDUHA nedaleko místa konání, případně Hotel Koníček, poskytující klidné prostředí nedaleko centra města.

PLACENÝ PROGRAM

V letošním roce jsou večerní koncerty zpoplatněny symbolickým vstupným, které putuje přímo jednotlivým hudebním skupinám. Máte jedinečnou možnost přímo podpořit svou oblíbenou kapelu.

MÍSTO KONÁNÍ

Poprvé ve své třináctileté historii mění Slovácké léto místo konání. Hlavní kulturní program se stěhuje do prostor Městského fotbalového stadionu Miroslava Valenty. Vstup do areálu je hlavní branou z ulice Stonky. Areál bude otevřen nejméně 30 minut před začátkem první produkce.

PLATEBNÍ SYSTÉM

V celém areálu se platí bezkontaktním platebním systémem NFCtron. Při vstupu si návštěvníci zakoupí čipový náramek, který je možné využívat po celou dobu trvání akce. Peníze si na čip můžete vložit v označených nabíjecích místech jak hotovostně, tak i platební kartou. V případě nevyčerpání kreditu je možné jej vrátit pohodlně zpět na bankovní účet.

Kompletní informace k platebnímu systému

SLUŽBY PRO SPORTOVCE

Pro sportovce jsou připraveny sprchy v prostorách ZŠ Unesco nedaleko Beach Arény na Masarykově náměstí. Sprchami disponují také mnohá další sportoviště.

Generální partner
Crea Vision
Hlavní partner
Topakce
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Starobrno
Hlavní partner
Nordic Telecom
Hlavní partner
GW International
20
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku