Užitečné informace | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.

Užitečné informace

Kudy k nám?

Vlakem

Uherské Hradiště se může pochlubit velmi dobrým vlakovým spojením se zbytkem republiky. Přes sousední obec Staré Město denně projíždí řada vlaků a do Hradiště se můžete dostat lokálkou nebo případně autobusem.

Autem

Uherské Hradiště protíná silnice E50. Hoďte si do GPSky souřadnice 49.0685N, 17.4605E a za chvilku jste u nás.

Ubytování

Nejste z Uherského Hradiště? Potřebujete doporučit osvědčené ubytování v blízkosti naší akce za výhodnější ceny?

S našimi partnery jsme Vám přichystali speciální podmínky pro ubytování.

Studentské koleje EDUHA

Nové ubytovací zařízení ve zrekonstruované budově zimního stadionu v Uherském Hradišti (mapa). Penzion má k dispozici 13 pokojů, které nabízí celkovou kapacitu 36 lůžek plus přistýlky. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

Více informací Zobrazit na mapě

Místa konání Slováckého léta 2021FAQ

Historie

Projekt pod původním názvem Slovácké beachové léto vznikl v roce 2008 z iniciativy místních nadšenců plážového vojebalu, kteří byli inspirováni podobnou akcí menšího rozsahu s názvem Klobucký plážák. Hned první ročník projektu předčil očekávání většiny diváků i sportovců a z původně zamýšlené skromné akce se stala respektovaná sportovně-kulturní událost, která nemá v České republice obdoby.

Poslání

Hlavním posláním spolku je zapojení profesionálů i amatérů do některé z nabízených soutěžních či nesoutěžních aktivit. Touto činností chtějí pořadatelé systematicky podporovat pozitivní přístup veřejnosti ke sportu, vést účastníky sportovních činností k dodržování základních etických a mravních pravidel, umožnit jim širokou informovanost v oblasti sportu a v neposlední řadě šířit a zdokonalovat sportovní aktivity u mládeže.

Kde mohu přespat

Festival nedisponuje stanovým městečkem pro návštěvníky, pro přespání během konání Slováckého léta doporučujeme hostel EDUHA nedaleko místa konání, případně Hotel Koníček, poskytující klidné prostředí nedaleko centra města.

KULTURNÍ PROGRAM

Hlavní koncerty Slováckého léta proběhnout letos v uzavřeném areálu Jezuitské koleje na Masarykově náměstí. Vstupenky jsou k dispozici k zakoupení v síti NFC Tron Pass. Areál bude otevřen nejméně 60 minut před začátkem produkce.

Koupit vstupenku

Lokální kapely zahrají v areálu na Masarykově náměstí, vstup je zdarma. Kapacita areálu se řídí platnými nařízeními vlády spojenými s opatřením v rámci COVID-19.

SLUŽBY PRO SPORTOVCE

Pro sportovce jsou připraveny sprchy v prostorách ZŠ Unesco nedaleko Beach Arény na Masarykově náměstí. Sprchami disponují také mnohá další sportoviště.

AKTUÁLNÍ INOFRMACE COVID-19

Všichni návštěvníci akce jsou povinné dodržovat bezpečností nařízení stanovená pořadatelem a řídit se platným nařízením vlády.

V případě nedodržení bezpečnostních opatření nebude návštěvníkovi umožněn vstup na akci, případně bude z prostoru akce vykázán bez náhrady.

Aktuální vládní opatření

Generální partner
Crea Vision
Hlavní partner
Topakce
Hlavní partner
5M
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Starobrno
20
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku