Plážový volejbal | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Plážový volejbal

Volejbalem to všechno začalo a dodnes je naší srdcovkou. A nejen naší, jak ukázaly minulé ročníky. Každoroční klasiku, otevřené turnaje, letos najdete pod názvy SL OPEN, MIX PROFI NIGHT a MIX Amatér.

Otevřený turnaj v plážovém volejbale SL OPEN

14. ročník otevřeného turnaje v plážovém volejbale
Kolik kategorií jsme letos otevřeli? Čtyři.
Jaké? Registrovaní a neregistrovaní muži, registrované a neregistrované ženy.
Kolik dvojic může hrát v každé kategorii? 16.
Kde budeme hrát? Slovácká Slavia Uherské Hradiště, Sportpark Rybníček Staré Město, Sokolovna Staré Město.

Noční turnaj smíšených dvojic MIX PROFI NIGHT

Už tradiční noční turnaj mixů s neopakovatelnou atmosférou. Dvacet dvojic se utká o vítězství ve čtvrtek 8. července.

Turnaj  je určen pro aktivní hráče plážového volejbalu.

Výsledky turnaje MIX PROFI NIGHT:

1. Šmoulové (Tereza Francová, Jan Mrkous)
  2. I love mix (Robert Kufa, Beata Ročková)
  3. were lambo? (Adam Waber, Bjetka Skopová)

MIX Amatér

Turnaj MIX Amatér je určen výhradně pro amatérské hráče. Čekáme vás na hřišti Slovácké Slavie v Uherském Hradišti v sobotu 3. července.

Výtěžek ze startovného poputuje na konto České olympijské nadace. Projekt Česká olympijská nadace podporuje sportovce ve věku 6 až 18 let, kteří nemají na sportování dostatek financí. Nezáleží přitom na talentu, ale na chuti sportovat. Patrony projektu jsou olympijští medailisté, kteří pomáhají plnit dětem sportovní sny. Prezidentem je trojnásobný olympijský vítěz Jan Železný.

Výsledky turnaje MIX AMATÉR 2021:

1. místo: Bí a Em – Martin Záhumenský a Barbora Krajčíková (Trenčín SK)
2. místo: Rozmar – Rostislav Ryšavý a Martina Frejlachová (Hroznová Lhota)
3. místo: Křemílek a Vochomůrka – Jan Vápeník a Ludmila Šímová (Uherské Hradiště)
Na startovném se vybralo 14 000 korun. Veškerý výtěžek jako každý rok pošleme Česká olympijská nadace.

VÝSLEDKY TURNAJE SUPER CUP:

V nadupaném turnaji se z vítězství v ženské části pavouka radovaly Martina Williams a Marie Sára Štochlová, když ve dvou setech udolaly Barboru Tokošovou s Janou Šimanicovou. Třetí místo obsadily Anna Pospíšilová s Michaelou Kulhánkovou.

V mužském klání se na třetí příčce umístili Filip Habr s Davidem Lencem. Na druhém místě skončili Adam Waber s Robertem Kufou, který po dvou vítězných letech tentokrát neobhájil vítězství v uherskohradišťském Super Cupu. Ve finále podlehli po dvou setech vítězné dvojici Donovan Džavoronok a Jan Hadrava.