Slovácké létoBenefice Slováckého léta pomáhá | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Benefice Slováckého léta pomáhá na mnoha místech
22. 09. 2018

Benefice Slováckého léta pomáhá na mnoha místech

Hned první den letošního Slováckého léta, v pátek 30. června 2018, jsme rozdělili výtěžek z uplynulého, už 9. ročníku Benefice.

Financemi jsme obdarovali naše tradiční příjemce – Diakonii ČCE – středisko CESTA Uherské Hradiště, která 20 tisíc korun použije na provoz, a Domov pro osoby se zdravotním postižením Medlovice. Domov stejnou částku využije pro úhradu individuální dopravy svých klientů, a ti se tak budou moct vydat na několik výletů. 10 tisíc korun obdržela Uherskohradišťská nemocnice a. s. a už dnes se díky této částce mohou maminky z dětského oddělení těšit ze zbrusu nového kojicího křesla.

Finance z letošního turnaje MIX Amatér, který pořádají Klára a Jirka Cinadrovi, jsme poslali České olympijské nadaci. Konkrétně se jednalo o částku 8 000 korun. 10 000 korun jsme věnovali na školní jídelnu a sociální zázemí pro Lesní mateřskou školu Clavicula.

Pokračujeme i letos

Další ročník Benefice Slováckého léta jsme zahájili vzápětí. Hned v průběhu Slováckého léta jsme získali finance, které děti „vyskákaly“ na skákacím hradu společnosti RE/MAX. Za zapůjčení a vzornou obsluhu po celou dobu Slováckého léta děkujeme všem dobrým lidem ze společnosti RE/MAX v čele s Kamilou Buráňovou. Díky nim jsme na účet Benefice připsali úžasných 14 100 korun.

Do Benefice se mohli letos poprvé zapojit také sportovci jednotlivých sportovních disciplín libovolným příspěvkem. Díky jejich účasti připisujeme na účet 9 301 korunu.

Za 10 dnů Slováckého léta 2018 jsme prodali plyšáky za 18 438 korun. Nejen tam, ale i na všech ostatních prodejních místech je třeba poděkovat za finanční podporu, ale i za perfektní přísun plyšových hraček partnerovi Benefice Třineckým železárnám.

Děkujeme AČFK za možnost prodeje benefičních plyšáků na Filmovce. Na konto Benefice Slováckého léta jsme díky nim přidali 10 000 korun.

Společnost Ray Service se ujala prodeje benefičních plyšáků při prezentační akci Zdravotního ústavu paliativní a hospicové péče Pahop. Speciální poděkování patří jejich skvělému personálnímu oddělení, jmenovitě Věrce, Marti a Alči, v neposlední řadě pak Honzovi. Díky nim jsme získali dalších 4 205 benefičních korun.

V rámci Slováckých slavností vína a otevřených památek jsme v našem stánku prodali benefiční plyšáky za 10 555 korun.

V mezisoučtu jsme tak od začátku července získali pro Benefici Slováckého léta 66 599 korun.

A co dál?

Dál budeme pokračovat stejně, až do 11. ročníku Slováckého léta, které se uskuteční 28. 6. až 7. 7. 2019. Na konto Benefice Slováckého léta opět poputují výtěžky z veškerých akcí hnutí Mysli Jinak. 23. listopadu se zúčastníme akce Teddy Bear Toss při utkání mezi HC Oceláři Třinec s HC Vítkovice Ridera. A samozřejmě stále pokračuje náš nový projekt Úsměv pro tebe, díky kterému, jak doufáme, pomůžeme nejen Benefici Slováckého léta, ale taky rozveselíme Česko.

Děkujeme všem, kdo se podíleli na výsledné částce, a věříme, že i v příštích letech budeme moct pomáhat tam, kde je to potřeba.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku