Slovácké létoBenefiční večery Slováckého léta | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Benefiční večery Slováckého léta
18. 06. 2019

Benefiční večery Slováckého léta

Večerní koncerty Slováckého léta jsou stále přístupné zdarma. Pojďme ale společně s Beneficí Slováckého léta podpořit ty, kteří to potřebují. Vybrané večery budeme vybírat dobrovolné benefiční vstupné, které věnujeme konkrétní rodině či organizaci. Příspěvky od návštěvníků vždy zdvojnásobí partner večera. Děkujeme, že s námi pomáháte.

Pátek 28. 6.

Koncert: Tabák, Rocksoar

Partner: Česká zbrojovka

Projekt: Podpora rodiny tragicky zesnulého příslušníka Vazební věznice Praha-Ruzyně Filipa Suchého, který přišel o život 2. května při dopravní nehodě eskortního autobusu. Byl spolehlivý, přátelský a obětavý kolega, který svým přístupem k plnění služebních povinností i k životu inspiroval mnohé své kolegy. Pomoc bude směřovat pozůstalé rodině ve složité životní situaci.

Díky vám jsme vybrali 4 650 korun. Partner večera, Česká zbrojovka, navýšil tuto částku na celkových 10 000 korun.

 

Neděle 30. 6.

Koncert: Street 69, Argema, Jiří Bartas + Evžen Nožička

Partner: Green Ways

Projekt: Podpora předčasně narozených trojčat rodiny Hráčkových z Kunovic. Holčičky se potýkají s vážnými zdravotními problémy. Z finančních darů rodiče hradí osobní asistentku, konzultace u specialistů, rehabilitace, stimulační a rehabilitační pomůcky, plavání, speciální výživu nebo další potřebné výživové doplňky. 

Nedělní návštěvnický příspěvek činil 28 360 korun. Společnost Green Ways se jej rozhodla zdvojnásobit, přestože naše původní dohoda byla omezena částkou 10 000 korun. Dohromady se nám podařilo pro získat 56 720 korun.

 

Pondělí 1. 7.

Koncert: 3 Day, Mirai, Majself

Partner: Fatra

Projekt: Azylový dům pro ženy a matky s dětmi ve Vsetíně podporuje společnost Fatra už několik let. Jeho klienty jsou ženy a maminky s dětmi, které se nachází v nepříznivé životní situaci spojené často i se ztrátou bydlení. Tamní odborní pracovníci se snaží, aby ženy zůstaly součástí přirozeného společenství, a podporují je v návratu k běžnému životu. Věříme, že finanční pomoc jim tento nelehký úkol alespoň trochu usnadní.

Při pondělním upršeném benefičním večeru návštěvníci věnovali 13 890 korun, společnost Fatra ji navýšila částku na 30 000 korun.

 

Úterý 2. 7.

Koncert: Marco Čaňo & Cover Paradise, Fleret, Sekec

Partner: Třinecké železárny

Projekt: Anička Šmídová se před 17 lety narodila s dětskou mozkovou obrnou a její pohybový vývoj byl opožděný. Obrovským úsilím a s podporou celé rodiny už Anička zvládla výrazně zlepšit svůj zdravotní stav, na některé potíže ale platí pouze odborníci. Finanční dar rodina Aničky využije na speciální rehabilitace v lázních Klimkovice, které nejsou hrazeny pojišťovnou.

Úterní benefiční večer přinesl tato čísla: 27 437 korun od návštěvníků, zdvojnásobení od Třinecké železárny na 54 874 korun.

 

Středa 3. 7.

Koncert: Roger Out, InéKafe, Kumpáni

Partner: Česká zbrojovka

Projekt: Stanislav Holotík, příslušník Armády České republiky, 74. lehkého motorizovaného praporu Bučovice, prodělal v prosinci 2018 mozkovou mrtvici, která jemu i jeho rodině zcela změnila život. Je omezen v pohybu, upoután na lůžko a zcela odkázán na pomoc nejbližších a zdravotnického personálu. Pomoc podpoří snahu Stanislava vrátit se do života pomocí stálých rehabilitací, rehabilitačních pobytů v lázních Klimkovice a úpravě bytu podle jeho potřeb.

Středeční Benefiční večer vynesl od návštěvníků 17 848 korun, Česká zbrojovka částku zaokrouhlila na 36 000 korun.

 

Pátek 5. 7.

Koncert: Showband Pavla Březiny, Žlutý pes

Partner: Slovácké léto

Projekt: Slovácké léto podporuje sport ve všech podobách, a tak příspěvek poukáže na nákup veslařské lodi pro nadějný mládežnický tým VK Morávia. Dívky ve věku 15 až 18 let jsou nadějnými talenty, trénují každý den a sport je moc baví. Dosáhly už mnoha významných úspěchů, jen v letošním roce se dokázaly 10 x umístit na 1. místě ve veslařských závodech.

Od návštěvníků koncertu se podařilo získat 13 326 korun, Slovácké léto částku navýšilo na konečných 30 000 korun.

 

Od návštěvníků benefičních večerů jsme získali: 105 511 korun

Partneři podpořili benefiční večery částkou: 112 083

Celkem jsme díky benefičním večerům na vybrané projekty získali: 217 594 korun

Dárkové poukazy

Koupili jste vstupenky na Olympic nebo do VIP zóny na ostatní koncerty a přemýšlíte jak...
Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Lion Car
Hlavní partner
Mesit
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku