Slovácké léto„Centrkurt na náměstí? Pro hráče za odměnu,“ říká o turnaji na Slováckém létě Michaela Kubíčková | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
„Centrkurt na náměstí? Pro hráče za odměnu,“ říká o turnaji na Slováckém létě Michaela Kubíčková
08. 07. 2022

„Centrkurt na náměstí? Pro hráče za odměnu,“ říká o turnaji na Slováckém létě Michaela Kubíčková

Spolu s parťačkou Karin Zolnerčíkovou vybojovala Michaela Kubíčková na turnaji Českého poháru na Slováckém létě v Uherském Hradišti bronzovou příčku. Mimo další místa si zahrály i v beach aréně přímo na Masarykově náměstí v srdci Slovácka. „Kéž by centrkurtů na náměstí bylo víc,“ přeje si.

Míšo, Český pohár na Slováckém létě pro vás skončil třetím místem, jak jej hodnotíte?

Určitě pozitivně. Zahrály jsme si spoustu dobrých zápasů. Řekla bych, že v průběhu turnaje se naše výkony zlepšovaly, užily jsme si to. Jsem ráda, že jsem měla po delší době možnost hrát před diváky a na krásném centru na náměstí. Takže moje dojmy jsou pozitivní.

Jak jste zvládaly deštivé počasí, které provázelo druhý den bojů?

Bylo to trošku na morál. Přece jen k beachvolejbalu patří sluníčko a plážové počasí. A když začne pršet a balón se nasákne vodou, je těžký. Takže to bylo trochu specifické a náročné. Ale zase na druhou stranu, beach je outdoorový sport a jedna z jeho součástí je, že se člověk přizpůsobuje podmínkám. A ten, kdo se s tím popasuje nejlíp, vyhraje.

Užily jste si hru na centrkurtu přímo na historickém náměstí?

Je to skvělý zážitek! Myslím si, že by bylo fajn, kdyby takových centrkurtů na náměstích bylo víc. Už jsem se na pár takových centrech zahrála, především na zahraničních túrách ve Švýcarku nebo Polsku, a určitě je to pro hráče za odměnu. Je jasné, že diváci vyhecují hráče k nejlepším výkonům, je to úplně jiná atmosféra a hrozně fajn.

Co vás čeká teď?

My jsme se s Karin domluvily jen na jeden turnaj, takže jsme se tu sešly v sobotu ráno a šly jsme si zahrát (smích). Nemáme dlouhodobější plány. Mě čekají ještě nějaké beachové turnaje na polské tour a pak uvidím, co bude dál.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku