Slovácké létoČeský pohár si z Uherského Hradiště odvezla dvojice Ježek – Waber | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Český pohár si z Uherského Hradiště odvezla dvojice Ježek – Waber
08. 07. 2024

Český pohár si z Uherského Hradiště odvezla dvojice Ježek – Waber

O víkendu 6. – 7. července hostil festival Slovácké léto v Uherském Hradišti další zastávku Českého poháru mužů 3***. Zápasy se odehrávaly na kurtech Slovácké Slavie i na centrkurtu přímo na Masarykově náměstí v srdci Slovácka.

Na čtvrtém místě skončili Jan Dumek s Matyášem Milichovským, když ve dvou setech podlehli dvojici Tomáš Semerád a Adam Štoček. Finále tak bylo česko-slovenské, když se proti sobě do písečné arény postavili Matyáš Ježek s Adamem Waberem a Luboš Nemec s Adrianem Petrufem.

Na kurtu byly k vidění neuvěřitelné výměny, které si několikrát zasloužily od početného publika ovace na otevřené scéně. Vyrovnaný mač se nakonec dostal až do maximálně vyrovnaného tiebreaku, kde se štěstí přiklonilo k české dvojici.

„Je to neuvěřitelná euforie. Rádi vyhráváme, takže si to moc užíváme, a ještě po takovém vyhroceném zápase, to je skvělé. Slovácké léto je vždycky úžasné, nám se tady hraje moc dobře a atmosféra je úplně neuvěřitelná. Moc nás to nabíjelo,“ pochvaloval si Adam Waber těsně po převzetí vítězné ceny.

„Hráli jsme náš dobrý volejbal, a i když nám nevyšlo všechno, na co jsme sáhli, pořád jsme se dokázali v důležitých chvílích podržet,“ dodal spokojeně Matyáš Ježek.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku