Slovácké létoČeský pohár na Slováckém létě 2016 | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Český pohár v beachvolejbale bude nabitý největšími esy
06. 07. 2016

Český pohár v beachvolejbale bude nabitý největšími esy

Pod názvem Staropramen Cool Český pohár se skrývá otevřený turnaj v plážovém volejbale. Pod křídly Slováckého léta 2016 se uskuteční v Uherském Hradišti od pátku 8. do neděle 10. července. Bojovat o vítězství přijede skutečná česká beachvolejbalová špička.

Pro velký zájem turnaj startuje už v pátek od 14 hodin kvalifikací, které se zúčastní 16 týmů o 6 postupových míst. V sobotu od 9 ráno začne turnaj v areálu za sportovní halou, kde v jeho hlavní části nastoupí 24 týmů.

V seznamu přihlášených se to hemží zkušenými legendami i zářivými nadějemi. „Třeba dvojice  David Kufa – David Lenc jsou mistři republiky 2015, Ondřej Perušic a David Schweiner jsou mladí nadějní kluci, kteří vyhráli halový šampionát mužů v plážovém volejbale. No a Petr Beneš a Přemysl Kubala, to jsou už legendy beache, účastníci olympijských her v Londýně,“ vybírá z přihláškové listiny organizátor Slováckého léta Tomáš Němec.

V Českém poháru budete mít možnost fandit i takříkajíc domácím. „Týká se to dvojice Miroslav Svoboda a Stanislav Vachoušek. Svoboda je odchovanec volejbalu Staré Město, účastník několika ročníků Slováckého léta,“ prozrazuje Tomáš Němec.

Souboje o bronzové, stříbrné a zlaté vavříny se odehrají v neděli od 15 hodin v beach aréně na Masarykově náměstí. Přijďte na špičkový beachvolejbal, určitě to bud stát za to.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku