Slovácké létoČeský pohár v Uherském Hradišti vyhrály Svozilová s Neuschaeferovou | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Český pohár v Uherském Hradišti vyhrály Svozilová s Neuschaeferovou
07. 07. 2024

Český pohár v Uherském Hradišti vyhrály Svozilová s Neuschaeferovou

V pátek 5. a v sobotu 6. července se sportovně-hudební festival Slovácké léto v Uherském Hradišti stal další zastávkou tour Českého poháru žen. Na kurtech Slovácké Slavie i na centrkurtu na Masarykově náměstí v samém srdci města se odehrály velmi atraktivní volejbalové souboje.

Na třetím místě skončily Michaela Kubíčková s Annou Pavelkovou, když porazily až v tiebreaku Miroslavu Dunárovou s Valerií Svorníkovou. Po dvousetovém utkání padla dvojice Mariana Tomasová s Julií Honzovičovou po skvělé hře vítězek Markéty Svozilová a Kylie Neuschaeferová.

„Jsem tady poprvé a jsem strašně ráda, že jsme dokázaly hned vyhrát. Fanoušci byli skvělí, je to úžasná akce,“ radovala se Kylie Neuschaeferová. Její parťačka se turnaje v centru Slovácka zúčastnila už poněkolikáté, dokonce si jednou odvezla vítězství. „Já jsem se moc těšila, že si tady na Slováckém létě zase zahraju, protože to byl před dvěma lety můj poslední turnaj a pak jsem měla zdravotní komplikace. A jsem zase zpět, bylo to pro mě hodně emotivní,“ potvrdila Markéta Svozilová.

Turnaj se odehrál za slunečného, i když značně větrného počasí. „Určitě to ovlivnilo hru. Ale máme natrénováno i ve větru i velkém vedru, takže jsme se tomu přizpůsobily a nakonec jsme to zvládly i za těchto podmínek,“ uzavřela Kylie Neuschaeferová.  

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku