Slovácké létoDětský den odstartuje Slovácké léto už v pátek ráno | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Dětský den odstartuje Slovácké léto už v pátek ráno
23. 05. 2018

Dětský den odstartuje Slovácké léto už v pátek ráno

Pokud jste byli deset let zvyklí, že Slovácké léto zahajuje v poslední červnový pátek večer, doporučujeme tentokrát udělat si čas už od rána. Den zábavy navíc bude patřit především těm nejmenším.

Dětský den se Sběrnými surovinami UH začne v pátek 29. června úderem 9. hodiny a 30. minuty dopolední. Spolu s hlavním partnerem celého dětského dne, Sběrnými surovinami UH, jsme připravili spoustu originálních her, zábavy a soutěží.

V 10 hodin se můžou děti těšit na oblíbeného kouzelníka Jirku Hadaše a jeho animační program Ahoj, prázdniny! Nebudou chybět soutěže s písmenky nebo barevnými míčky a skládání obřího puzzle. Hlavu jim doslova zamotá škola kouzel, úsměv na tváři vykouzlí tvarované balonky a pozor! Zúčastní se i žáci 3. B Mach a Šebestová. Program plný zábavy a řádění zakončí dětská diskotéka s letními rytmy.

Hejbni kostrou se SVČ Klubko. Právě tak se jmenuje netradiční soutěžní odpoledne, které začíná v 13:30. Děti se vyřádí v nejrůznějších disciplínách a za jejich zdolání získají odměnu od Sběrných surovin UH. A pokud vaše ratolesti netrpělivě čekají na obligátní skákací hrad, malování na obličej nebo originální auto na svoz odpadu, pak jim můžete slíbit, že tam rozhodně budou.

Dalším lákadlem dětského dne bude netradiční Maxovo sportování s Tradixem. Začínají prázdniny a je třeba si je pořádně užít. Přijďte si to zkusit tradičně a zábavně. Za jedno odpoledne společně postavíme dům a možná i něco dalšího.

Nejen že se proběhnete s pískem, zkusíte si něco jako graffiti, ale také se přesvědčíte, že co nalepíte, drží! Cestou k cíli třeba potkáte i mamuta. Hlavně ale zjistíte, že stavařina může být i pořádná zábava. Každý, kdo absolvuje všechny stavební disciplíny, dostane medaili „stavebního mistra“. Těšíme se na Vás na MAXově stavební stezce odvahy. Zapojit se může celá rodina.
Začínáme ve 13:00 hodin a skončíme, až vás to nebude bavit.

 

Dárkové poukazy

Koupili jste vstupenky na Olympic nebo do VIP zóny na ostatní koncerty a přemýšlíte jak...
Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Lion Car
Hlavní partner
Mesit
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku