Slovácké létoDětský program Slováckého léta 2019: spousta sportu i zábavy | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Dětský program Slováckého léta 2019: spousta sportu i zábavy
21. 06. 2019

Dětský program Slováckého léta 2019: spousta sportu i zábavy

Letos jsme se rozhodli vzít program pro děti pěkně od podlahy, a tak se naši nejmenší mají rozhodně na co těšit! A co že jsme si pro ně připravili? Zachovali jsme to nejlepší z minulých let a doplnili spoustou dalších sportovních aktivit i zábavy.

Po celou dobu trvání festivalu:

  • Skákací hrad
  • Benefiční plyšáci s velkým srdcem
  • Zábavné atrakce, malování na obličej, třpytivé tetování, balonky plněné heliem a další (v dny s dětským programem v plném rozsahu, v ostatní dny omezeně)
  • Stolní tenis pro děti včetně stolů pro nejmenší, míčků, pálek a bezpečnostních ohrad

Sobota 29. 6.

10:00 – Liščí stezka odvahy s ČMSS: V sobotu bude pro malé i velké návštěvníky připravena speciální zábavní zóna ve spolupráci s ČMSS. Připravena bude speciální nafukovací horolezecká stěna, malování na obličej, odnést si můžete i fotku z fotokoutku.

13:00 – Decathlon zóna pro rodiny s dětmi: Ve spolupráci s Decathlon Zlín si můžete vyzkoušet různé sportovní aktivity. K dispozici budou: terče na lukostřelbu pro děti, mini stůl na stolní tenis, fotbalová brána s tréninkovou sítí spojená s agility překážkami, basketbalové koše a míče pro děti, létající talíře pro volnou zábavu, badmintonové hřiště

13:00 – Honba za pokladem se SVČ Klubko:Děti absolvují dráhu s několika úkoly (skákání na bosu, tunel, přesunování se pomocí podložek, chůze po mostku). Na konci dráhy za odměnu získají dětský drahokam.

13:00 – SPORŤÁK: všesportovní kroužek Nadačního fondu Sportovní agentura Slovácko s olympioničkou Janou Komrskovou a šéftrenérem TENISOVÉ AKADEMIE SLOVÁCKO Janem Svobodou

14:30 – Dětské běhy a závody kočárků: Myslíme na celou rodinu, a proto i v roce 2019 připravujeme Dětský běh, do kterého se může zapojit úplně každý.Letos budeme s dětmi běhat okolo Masarykova náměstí, a to ve 4 kategoriích.Registrovat se na Dětský běh můžete předem (50 Kč) nebo na místě (100 Kč). Veškeré finance získané ze startovného poputují na účet Benefice Slováckého léta. Před startem si děti vlastnoručně vyrobí startovní číslo a každé dítě dostane po absolvování závodu pamětní medaili. Protože vítězem bude v Dětském běhu každý.

Neděle 30. 6.

10:00 Cyklo závody se SLOVÁCKOU KOLOVNOU: Letos uděláme radost všem dětským milovníkům kol – poprvé se ve spolupráci se SLOVÁCKOU KOLOVNOU uskuteční cyklozávod pro děti.Závodit se bude na Masarykově náměstí, počet okruhů bude závislý na věkové kategorii.Registrace je možná předem online (50 Kč) nebo na místě (100 Kč).Veškerý výtěžek ze startovného bude převeden na účet Benefice Slováckého léta. I zde budou mít malí závodníci možnost vyrobit si vlastní startovní číslo. Odměnou v cíli bude medaile pro každého závodníka.Součástí dětských cyklo závodů budou i dvě showbiketrialisty Tomáše Kočičky.

13:00 – Decathlon zóna pro rodiny s dětmi: Ve spolupráci s Decathlon Zlín si můžete vyzkoušet různé sportovní aktivity. K dispozici budou: terče na lukostřelbu pro děti, mini stůl na stolní tenis, fotbalová brána s tréninkovou sítí spojená s agility překážkami, basketbalové koše a míče pro děti, létající talíře pro volnou zábavu, badmintonové hřiště

13:00 – Honba za pokladem se SVČ Klubko: Děti absolvují dráhu s několika úkoly (skákání na bosu, tunel, přesunování se pomocí podložek, chůze po mostku). Na konci dráhy za odměnu získají dětský drahokam.

Středa 3. 7.

17:00 – In-line vyjížďka městem:Vychutnejte si s námi úžasnou atmosféru hromadné projížďky na in-line bruslích centrem Uherského Hradiště. O zábavu se postará Rádio Zlín a instruktoři in-line školy ze Sportparku Rybníček. Délka jednoho okruhu je 5,1 km, celkem pojedeme dvakrát.Na každého registrovaného bruslaře čeká soutěž o hodnotné ceny, které věnuje Hope sport! Podrobnosti k pravidlům vyjížďky najdete na www.slovackeleto.cz.

Čtvrtek 4. 7.

15:30 – Dětský den se Sběrnými surovinami:

Akroolympiáda: Soutěžní disciplíny pro děti. Součástí programu bude vystoupení dětí s názvem Šmoulohrátky, které si připraví děti z příměstského tábora Akropolis.

Kateřina Kolbová: školička pečení s finalistkou soutěže Master Chef Česko, jednou z nejtalentovanějších cukrářek v České republice.

Sobota 6. 7.

12:00 -Slide Czech: Jedinečná atrakce a novinka na území České republiky. Jde o nafukovací vodní skluzavku dlouhou až 300 metrů, na níž může dovádět téměř kdokoliv.Společně s klouzáním si návštěvníci užijí doprovodný program obohacený tou nejlepší letní hudbou. V sobotu 6. 7. 2019 se atrakce poprvé objeví také ve Starém Městě, konkrétně v ulici Bratří Mrštíků.Akce se zúčastní i česká brankářská legenda Dominik Hašek. Doporučujeme se předem registrovat na www.slovackeleto.cz.

Neděle 7. 7.

16:00 – Koncert Tabák – Kabát Revival: Tabák ukončí Slovácké léto koncertem ideálním pro celé rodiny. Nezřídka pozvou členové kapely děti k sobě na pódium, aby se i ony na chvíli staly rockovými hvězdami.

 

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku