Slovácké létoFit-k.o. Boxing Night | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Fit-k.o. Boxing Night
21. 06. 2019

Fit-k.o. Boxing Night

Klasický box je tvrdý, ale zároveň krásný a velmi elegantní sport. Těšit se můžete hned na tři exhibiční zápasy.

V tom prvním se představí Jan „Johnny“ Ludva (0-2-0) ve váhové kategorii 56 kilogramů. Z boxerského kroužku pro děti ve Fit-k.o. se vydal rovnou do opravdového amatérského ringu.

Ve druhém zápase bude hájit barvy „našeho“ staroměstského boxerského klubu Ondřej Špaček (2-0-0). Mladý borec, který doposud stihl odboxovat dvě amatérská boxerská utkání, obě ukončil v prvním kole. Váhová kategorie 75 kilogramů.

Fit-k.o. Boxing Night završí zápas dvou zkušených a velice šikovných profesionálních boxerek. Domácí Linda Dostálková (2-0-0) se postaví Ester Konečné (1-9-1), taktéž ve váhové kategorii 75 kilogramů. Linda má vítězně odboxováno bezmála 20 amatérských zápasů a na Slováckém létě jste ji mohli vidět i minulý rok. Letos však přestoupila do profi divize. Jako profesionálka si zatím stihla odbouchat dva zápasy, v obou přesvědčivě zvítězila. Tato exhibice bude její prověrkou na další zápas, který ji čeká už následující víkend v Londýně.

Zkrátka večer plný adrenalinu, tvrdého boje a skvělých sportovních výkonů. To si nemůžete nechat ujít. Těšíme se na Vás. Pojedeme bomby!

 

Ve středu 26. června po 15. hodině si v pořadu Rendez vous Český rozhlas Zlín můžete poslechnout živý rozhovor s domácí boxerskou nadějí Linda Dostálková. A v pátek ji pak omrknout přímo v ringu, spolu s dalšími boxery. Prostě – je na co se těšit. 

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku