Fit-k.o. Boxing Night | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Fit-k.o. Boxing Night
21. 06. 2019

Fit-k.o. Boxing Night

Klasický box je tvrdý, ale zároveň krásný a velmi elegantní sport. Těšit se můžete hned na tři exhibiční zápasy.

V tom prvním se představí Jan „Johnny“ Ludva (0-2-0) ve váhové kategorii 56 kilogramů. Z boxerského kroužku pro děti ve Fit-k.o. se vydal rovnou do opravdového amatérského ringu.

Ve druhém zápase bude hájit barvy „našeho“ staroměstského boxerského klubu Ondřej Špaček (2-0-0). Mladý borec, který doposud stihl odboxovat dvě amatérská boxerská utkání, obě ukončil v prvním kole. Váhová kategorie 75 kilogramů.

Fit-k.o. Boxing Night završí zápas dvou zkušených a velice šikovných profesionálních boxerek. Domácí Linda Dostálková (2-0-0) se postaví Ester Konečné (1-9-1), taktéž ve váhové kategorii 75 kilogramů. Linda má vítězně odboxováno bezmála 20 amatérských zápasů a na Slováckém létě jste ji mohli vidět i minulý rok. Letos však přestoupila do profi divize. Jako profesionálka si zatím stihla odbouchat dva zápasy, v obou přesvědčivě zvítězila. Tato exhibice bude její prověrkou na další zápas, který ji čeká už následující víkend v Londýně.

Zkrátka večer plný adrenalinu, tvrdého boje a skvělých sportovních výkonů. To si nemůžete nechat ujít. Těšíme se na Vás. Pojedeme bomby!

 

Ve středu 26. června po 15. hodině si v pořadu Rendez vous Český rozhlas Zlín můžete poslechnout živý rozhovor s domácí boxerskou nadějí Linda Dostálková. A v pátek ji pak omrknout přímo v ringu, spolu s dalšími boxery. Prostě – je na co se těšit. 

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Minipivovar ROTOR z Kunovic
Hlavní partner
C.S.O.
20
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku