Slovácké létoInspirativní osobnosti míří do Zlína | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Inspirativní osobnosti budou ve Zlíně mluvit o jiném myšlení
10. 11. 2016

Inspirativní osobnosti budou ve Zlíně mluvit o jiném myšlení

Zlín – Pokud se rádi setkáváte s inspirativními lidmi a jejich originálními myšlenkami, zapište si do diáře dva termíny – 24. listopadu a 1. prosince. Ve Zlíně totiž proběhnou dvě besedy, na kterých potkáte skutečně zajímavé osobnosti. Obě akce pořádá hnutí Mysli Jinak a výtěžek z nich poputuje na benefiční aktivity sportovně-hudebního festivalu Slovácké léto v Uherském Hradišti.

Hnutí Mysli Jinak je další aktivitou zakladatele Slováckého léta, které každý červenec rozhýbe muzikou a sportem Uherské Hradiště, Marka Pochylého. Jeho cílem je naučit lidi „myslet jinak“ a uvědomit si své vlastní schopnosti. A to díky setkávání se s výjimečnými osobnostmi, které právě jiným přístupem a myšlením dosáhly úspěchu.

„Smysl fungování našeho hnutí může být pro každého trochu jiný. Mým smyslem je odemykání lidského potenciálu a výtěžek pro dobrou věc. Někdy stačí opravdu málo a ten kousíček zapadne do pomyslné mozaiky. Druhým důležitým pilířem je získávání kontaktů. Kdo by se nechtěl potkávat s úspěšnými či stejně smýšlejícími lidmi? Poslední a nejdůležitější fází je uvést vše v život. Bohudík myšlení bez konkrétních činů vás k úspěchu nedovede,“ vysvětluje své pohnutky Marek Pochylý.

Poté co úspěšné přednášky „přivezl“ do Uherského Hradiště nebo Vsetína, setkání s inspirativními osobnostmi nyní nabídne i ve Zlíně. „Budeme tím pokračovat v dalším ročníku Mysli Jinak VIP (Very Inspirational People – velmi inspirativní lidé – pozn. red.). Ve čtvrtek 24. 11. zavítáme do zlínského Golden Apple Cinema. Je mi velkou ctí, že zde přivítáme mimo další skvělé hosty i majitele nejnadějnějšího českého startupu Olivera Dlouhého z Kiwi.com (bývalý Skypicker). Druhá přednáška, 1. 12. v aule FaME na UTB, bude neméně atraktivní a dotýká se velmi populárních témat, jako jsou Internet of  Things, tedy internet věcí, digitalizace výroby a novinky ze světa firmy Apple. U obou přednášek navíc chystáme on-line přenos do velmi atraktivních zahraničních firem. Výtěžek z obou akcí bude samozřejmě směřovat do Benefice Slováckého léta. Těšíme se na vás,“ zve Marek Pochylý.

Veškeré podrobnosti o přednáškách a informace o tom, jak se na ně registrovat, najdete na facebookové stránce hnutí Mysli Jinak.

Autor: Petra Kučerová

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku