Slovácké létoBenefice pro UHNEM | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Klienti Zdravotně sociálního střediska získali od Benefice nový fotoaparát
10. 04. 2019

Klienti Zdravotně sociálního střediska získali od Benefice nový fotoaparát

Benefice Slováckého léta pokračuje v podpoře Uherskohradišťské nemocnice. Tentokrát měla podobu fotoaparátu v hodnotě 5 tisíc korun, který získalo Zdravotně sociální středisko, fungující právě při tomto nemocničním zařízení.

„Zdravotně sociální středisko Uherskohradišťské nemocnice se snaží udržovat své klienty v neustálé aktivitě. Často se scházíme u společného tvoření nebo posezení. Chtěli bychom si na tato setkání zachovat co nejvíce hezkých vzpomínek, proto jsme chtěli foťák, s jehož pomocí se nám tyto okamžiky podaří uchovat,“ říká Alena Presová, staniční sestra Zdravotně sociálního střediska UHN.

Zdravotně sociální středisko Uherskohradišťské nemocnice a.s. je bezbariérové zařízení, které zahájilo činnost 1. září 2007. Posláním střediska je umožnit seniorům prožít aktivní a důstojné stáří, podporovat jejich nezávislost a samostatnost, zajišťovat jejich potřeby v důstojném prostředí v bezpečí a ochraně založeném na rovných vztazích, kvalifikovaným a motivovaným personálem poskytovat kvalitní a individuální služby a aktivně se podílet při zprostředkování pobytové sociální služby odpovídající požadavku klienta.

Benefice Slováckého léta už od roku 2009 podporuje projekty, neziskové organizace i jednotlivce. Za tu dobu se jí podařilo získat na benefiční aktivity více než půl milionu korun.

 

Dárkové poukazy

Koupili jste vstupenky na Olympic nebo do VIP zóny na ostatní koncerty a přemýšlíte jak...
Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Lion Car
Hlavní partner
Mesit
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku