Slovácké létoKoncert Olympiku na Slováckém létě: praktické info | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Koncert Olympiku na Slováckém létě: praktické info
21. 06. 2024

Koncert Olympiku na Slováckém létě: praktické info

Už v pátek 28. června večer zahájí 17. ročník Slováckého léta koncert kapely Olympic s předskokanem Žlutý pes. Jedná se o jediný placený koncert letošního ročníku. Jak bude řešený vstup na náměstí a co je třeba mít s sebou? Odpovídá zakladatel Slováckého léta Marek Pochylý.

Marku, jakým způsobem bude ohrazeno Masarykovo náměstí při koncertu Olympiku?

Náš záměr musí splňovat dvě podmínky. Uzavřít prostor tak, aby se návštěvníci cítili komfortně a bezpečně, a zároveň neomezit provozovatele a obyvatele poblíž náměstí. Ohrazení areálu proběhne pomocí mobilního oplocení po obvodu náměstí tak, aby zůstalo běžně průjezdné i průchodné. Drobné omezení průjezdnosti, ne však průchodnosti, vznikne pouze na komunikaci za lípami v prostoru před Portalem.

Kdy a kam mají návštěvníci přijít?

Jediný vchod na náměstí s kontrolou vstupenek bude umístěn v prostoru před potravinami Hradišťanka. Stačí mít s sebou vstupenku v mobilu, případně vytištěnou. Lístky bude možné koupit i na místě, online za 550 korun a za 600 korun na pokladně. Areál bude přístupný od 17 hodin.

Budou na místě zajištěny toalety?

Samozřejmě. Jako v předchozích letech bude umístěn kontejner s WC v Nádražní ulici. I k němu se návštěvníci koncertu dostanou pouze vchodem a východem u Hradišťanky. Každý návštěvník dostane pásku na ruku, se kterou se dostane zpět do areálu. 

Proč jste se rozhodli uspořádat placený koncert Olympiku? Dosud bývaly na Slováckém létě koncerty vždy zdarma.

Tímto gestem chceme vyslat vzkaz, že za kvalitní kulturní program se platí. Budu rád, pokud co nejvíce lidí podpoří Slovácké léto nákupem vstupenek nejen na koncert Olympic, ale na celovečerní páteční program. Pokud se tento model osvědčí, nabídneme Uherskému Hradišti každý rok kapelu podobného formátu, kterou bychom si v režimu bez vstupného dovolit nemohli.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku