Slovácké létoKonec prokrastinace v Uherském Hradišti | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Konec prokrastinace v Uherském Hradišti!
02. 12. 2015

Konec prokrastinace v Uherském Hradišti!

V roce 2013 vydal Petr Ludwig knížku s názvem Konec prokrastinace a rozpoutal tím obrovskou vlnu diskuzí na téma, jak se zbavit chorobného odkládání úkolů a efektivně pracovat s časem. Se stejnou tematiku uspořádal také desítky beznadějně vyprodaných přednášek. Ve čtvrtek 3. prosince v 18 hodin se s ním konečně setkají i zájemci v Uherském Hradišti.

Smyslem přednášky je naučit účastníky, jak potlačit prokrastinaci – chorobné odkládání úkolů a povinností. První část se věnuje tomu, jak zvýšit vnitřní motivaci a snížit emoční nechuť. Druhá část řeší plánování času, stanovování priorit a věnuje se tomu, jak zvládat pozitivní návyky. Dnešní studie ukazují, že naše vůle funguje podobně jako svaly a dá se posilovat. Z přednášky si účastník odnáší konkrétní metody, které mu dlouhodobě pomohou zavádět nabyté znalosti do praxe.

„Možná někteří z vás zaregistrovali, že právě Petr Ludwig seděl v letadle, které muselo nedávno v Amsterodamu nouzově přistát kvůli výpadku motoru. Sestup na pevnou zem byl velmi dramatický a bude s lehkým odstupem velmi zajímavé sledovat Petrův pohled na tento zážitek,“ dodává další zajímavost Marek Pochylý.

Do konce roku Mysli Jinak chystá ještě několik zajímavých přednášek. Po uhrazení nutných nákladů budou veškeré zbývající finance, získané ze vstupného, převedeny na konto Benefice Slováckého beachového léta.

 

8.12. Mysli Jinak VIP (Tomáš Krcha, Tomáš Mazáč, Marek Pochylý a další)

19.12. Realitní shaker (Nela Kubasová)

21.12.  Jak životní styl ovlivňuje naši psychiku a chuť do života (Vít Schlesinger + hosté)

Ze zmiňovaných osobností si dovolujeme upozornit především na Toma Krchu, staroměstského rodáka, který bude přednášet 8. 12. v kině Hvězda. Už několik let pracuje pro společnost Adobe, jednu z celosvětově největších firem v oblasti digitálního marketingu a řešení digitálních médií.

„Svou hvězdnou kariéru ve společnosti Adobe odstartoval po absolvování uherskohradišťského gymnázia. Po krátké zastávce v Praze se přesunul do San Francisca a začal přednášet na konferencích po celém světě, doposud uskutečnil kolem 200 přednášek o tvorbě grafiky, webů, mobilních aplikací a her ve městech jako Peking, Singapore, Manila, Jakarta, Los Angeles a San Francisco. V Adobe pracuje 7 let, z toho 3 roky v San Franciscu, kde momentálně pomáhá řídit vývoj nového nástroje pro designery. Bez nadsázky má to štěstí ovlivňovat životy spousty lidí po celém světě využívajících nástroje či produkty této společnosti,“ přibližuje osobnost Toma Krchy Marek Pochylý.

Autorka: Petra Kučerová

Dárkové poukazy

Koupili jste vstupenky na Olympic nebo do VIP zóny na ostatní koncerty a přemýšlíte jak...
Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Lion Car
Hlavní partner
Mesit
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku