Slovácké létoMint Market | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Mint Market
01. 05. 2023

Mint Market

Populární MINT Market poprvé v Uherském Hradišti! V sobotu 8.7. se na Vás těšíme v Jezuitském parku.

Moderně pojaté trhy se svěží módou, šperky, designem, delikatesami, kosmetikou a dalšími poctivě zpracovanými výrobky – to je MINT Market. Stojí za ním parta lidí, kteří pořádají úspěšné designové trhy už od roku 2010, a jako jediní vozí moderní a udržitelné zboží v rámci svých akcí po celé České republice. 

To, co začalo jako nápad několika nadšenců, kteří chtěli vytvořit pro sebe a své kamarády místo, kde budou moct prodávat vlastní značky, je v současné době skvělá alternativa nákupním centrům. Sdružuje více než 1 200 kreativců a malých firem a pořádá pravidelné akce ve dvou desítkách měst. Díky Slováckému létu k nim poprvé přibyde i Uherské Hradiště.

Trhy MINT Market si získaly velkou oblibu díky přátelské a uvolněné atmosféře a širokému výběru fair-trade, eko, bio, zerowaste nebo upcycled výrobků. Designéři zase rádi využívají příležitosti prezentovat svoje výrobky širokému publiku, aniž by tomu museli věnovat všechen svůj čas nebo prostředky. “Podpora malých a lokálních značek je od samého začátku jednou ze základních myšlenek našeho projektu,” dodává principálka MINT Marketu Lenka Šašková. 

V roce 2022 se konalo celkem 57 prodejních dní v rámci 38 MINT Marketů. Celkem se za 13 let existence uskutečnilo už více než 300 akcí, které navštívilo přes 1 200 000 návštěvníků.Dárkové poukazy

Koupili jste vstupenky na Olympic nebo do VIP zóny na ostatní koncerty a přemýšlíte jak...
Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Lion Car
Hlavní partner
Mesit
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku