Slovácké létoPercipio, Decathlon a Benefice SL věnovali sportovní pomůcky dětem do dětského domova | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Percipio, Decathlon a Benefice SL věnovali sportovní pomůcky dětem do dětského domova
07. 04. 2019

Percipio, Decathlon a Benefice SL věnovali sportovní pomůcky dětem do dětského domova

Kluci z dětského domova na Chrastěšovské ulici ve Vizovicích jsou nadšení hráči fotbalu a ping-pingu. Jejich přáním bylo dostat ping-pongový stůl a trénovat na něm na regionální soutěže, kterých se často účastní. Přání se jim rozhodli splnit projekt Percipio, sportovní řetězec Decathlon a Benefice Slováckého léta. Už nyní mohou děti trénovat každý den.

Percipio je studentský neziskový projekt, který pořádají studenti Fakulty Multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně už 10 let.

 „Každý rok se zaměřuje na jinou oblast ve Zlínském kraji. Historicky první ročník projektu podpořil také Dětský domov ve Vizovicích, a proto jsme se rozhodli, že během našeho jubilejního ročníku pomůžeme opět tomuto domovu,“vysvětluje Hana Kuželová, hlavní manažerka projektu Percipio 2019.

Společnost Decathlon bude v letošním roce hlavním partnerem Běhu Slováckého léta, a tak se společně s organizátory dohodli na rozšíření této spolupráce i prostřednictvím Benefice Slováckého léta.

„S panem ředitelem zlínské prodejny Decathlonu jsme usoudili, že není problém snížit cenu produktu, který jde na benefiční účel. A jelikož jsme sportovní obchod se sloganem Sport pro všechny – vše pro sport, připadá nám namístě podpořit mladé sportovce z dětského domova. Ke stolu navíc na naše náklady dodáme 4 pálky a míčky na stolní tenis,“uvádí za Decathlon Zlín Lukáš Kožíšek s tím, že na vlastní náklady dodají dětem navíc tři fotbalové a tři basketbalové míče.

Ping-pongový stůl v hodnotě necelých 7 tisíc korun tak získala Benefice Slováckého léta od společnosti Decathlon se slevou. Darovací šek předal během slavnostního večera v pátek 29. března majitel komunikační agentury CreaVision Tomáš Langer. Crea Vision dlouhodobě spolupracuje na projektu Slovácké léto i Benefice Slováckého léta.

„Slovácké léto je festival zaměřený na sport pro všechny generace. Cílem Benefice Slováckého léta je pak pomáhat tam, kde vidíme smysl. Proto pro nás bylo jednoduché rozhodnout se, že podpoříme děti z dětských domovů ve sportovních aktivitách,“ doplňuje za Benefici Slováckého léta Marek Pochylý, který fyzicky ping-pongový stůl předal dětem v úterý 2. dubna.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku