Slovácké létoŠek na 50 tisíc korun od České zbrojovky pro paní Martinu a její 3 děti | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Šek na 50 tisíc korun od České zbrojovky pro paní Martinu a její 3 děti
12. 07. 2022

Šek na 50 tisíc korun od České zbrojovky pro paní Martinu a její 3 děti

Generální partner Slováckého léta, Česká zbrojovka, věnoval v průběhu festivalu šek na 50 000 korun paní Martině z našeho regionu. Ta zůstala nečekaně sama na výchovu a zajištění tří dětí.

Paní Martina žila v Korytné a se svým druhem Františkem a společně vychovávali tři krásné děti – Tomáška (11 let), Lilianku (9 let) a Davídka (2 roky). V plné síle se společně pustili do opravy domu, ale nedávno František nečekaně navždy odešel. Maminka Františka, která mladé rodině pomáhala, zemřela týden po svém synovi a Martina zůstala na péči o děti i o domácnost sama.

Místo plánované svatby přišlo nečekané loučení, a to na vždy. Mladý František, kterému nikdo neřekl jinak než Frenk, byl ve svých nedožitých 43 letech plný života a sil. S vervou se pustil do opravy rodinného domu, ale bohužel už opravu nedokončil. Jeho dětem, Tomáškovi a Liliance, zůstanou už jen vzpomínky na společné rybaření u tatínkova milovaného Podseďáku, na společné výlety a dny plné tátovy lásky. Bohužel tohoto byť krátkého štěstí se už nedostalo malému Davídkovi, se kterým je maminka na rodičovské dovolené. Těžko říci, jestli mu nějaký ten střípek vzpomínky na tatínka zůstane v paměti. Jelikož děti během týdne přišly také o svou milovanou babičku, nemá Martina po ruce tak potřebnou pomocnou ruku.

Generální partner Slováckého léta, Česká zbrojovka a.s. z Uherského Brodu, je nejen významnou zaměstnavatelskou značkou našeho regionu, ale vedle své podnikatelské činnosti se aktivně podílí na dobročinnosti a charitativních akcích. Zaměstnance České zbrojovky životní osud paní Martiny tak zaujal, že se rozhodli v této nelehké životní situaci mladou rodinu podpořit, a to částkou 50 tisíc korun. Symbolický šek předal paní Martině generální ředitel České zbrojovky pan Jan Zajíc.

Dárkové poukazy

Koupili jste vstupenky na Olympic nebo do VIP zóny na ostatní koncerty a přemýšlíte jak...
Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Lion Car
Hlavní partner
Mesit
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku