Slovácké létoSL 2015: 25000 návštěvníků, 500 sportovců | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Slovácké léto 2015: 25 tisíc návštěvníků, 500 sportovců, benefice nekončí
13. 07. 2015

Slovácké léto 2015: 25 tisíc návštěvníků, 500 sportovců, benefice nekončí

Slovácké léto 2015 je u konce. Uherské Hradiště se na deset dnů už poosmé proměnilo v písečnou pláž, arénu pro sportovní klání a místem konání několika skvělých koncertů. To vše tradičně pro návštěvníky zcela zdarma.

Od pátku 3. do neděle 12. července slovácká metropole ožila sportovně-kulturní akcí pro celou rodinu. Nechyběly koncerty, sport, zábava pro děti, ale i benefice.

„Podle našeho odhadu se letošního ročníku Slováckého léta zúčastnila pětistovka sportovců a pětadvacet tisíc fanoušků. Ta čísla stále rostou, máme z toho velkou radost,“ zhodnotil organizátor Slováckého léta Marek Pochylý.

Nedílnou součástí Slováckého léta jsou i benefiční aktivity – akce I malý plyšák může vykouzlit velký úsměv a Skákej pro dobrou věc. Výtěžek z prodeje plyšových hraček a využití skákacího hradu a trampolíny putuje na dobročinné konto.

„Několik horkých dnů se bohužel negativně podepsalo na provozu skákacích atrakcí, děti je využívaly spíše až ve večerních hodinách, kdy se trochu ochladilo, a tak prozatímní výtěžek není tak vysoký, jak jsme doufali. Se získávání prostředků pro dobrou věc ale nekončíme. Během prázdnin a podzimu plyšáky i skákací hrad najdete na několika dalších akcích v regionu. Věříme, že částka ještě poroste,“ doufá PR manažerka Slováckého léta Petra Kučerová.

„Poděkování patří partnerům a sponzorům. Všem, kteří se podíleli na organizaci a mají zásluhu na tom, že Slovácké léto proběhlo bez větších problémů a zádrhelů. A samozřejmě fanouškům, kteří nám zachovávají věrnost a stále se vrací,“ děkuje Marek Pochylý. A dodává, že konání dalšího ročníku Slováckého léta záleží na mnoha okolnostech. „Nicméně pevně věřím, že za necelý rok se opět sejdeme při zahájení už devátého Slováckého léta,“ uzavírá Marek Pochylý.

Slovácké léto 2015 nabídlo více než desítku nejrůznějších sportovních turnajů a aktivit, dva dětské dny, vyjížďku na in-line bruslích nebo umění bikerů na U-rampě a každý večer koncerty, které prakticky bez výjimky pravidelně zcela zaplňovaly Masarykovo náměstí. Největšímu hudebními hvězdami letos byli Katapult, Desmod a Iné Kafe.

Generálním partnerem Slováckého léta 2015 byla opět společnost ADELL TRADING zastoupená Petrem Zámečníkem. Skákací hrad pro benefiční účely zapůjčila společnost RE-MAX.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku