Slovácké létoSlovácké léto 2016 dnes začíná | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Slovácké léto 2016 začíná dnes a spouští fotosoutěž o lety balónem
01. 07. 2016

Slovácké léto 2016 začíná dnes a spouští fotosoutěž o lety balónem

Už dnes, v pátek 1. července, úderem 19. hodiny, startuje Slovácké léto 2016, vaše dovolená doma a bez cestování. Každý den až do 10. července si užijete sport koncerty a zábavu. A doporučujeme mít u sebe foťák nebo mobil. V soutěži TOP FOTO můžete vyhrát dva lety balónem od společnosti Balony.eu. Zapojit se můžete velmi jednoduše i do benefice a zároveň úklidu Masarykova náměstí.

 

No Name, Mandrage, Turbo, Peter Cmorik nebo Rytmus, to jsou největší hudební hvězdy letošního 9. ročníku Slováckého léta. Bohatá je také nabídka sportovních aktivit. Kromě klasických sportovních turnajů přibyl například půlmaratón nebo skateboardové závody.

Fotit se vám vyplatí

Každý máme u sebe neustále fotoaparát, minimálně v mobilu, a fotíme vše, co nás baví a zajímá. Foťte i na Slováckém létě a vyhrajte jedinečný zážitek. „Zúčastnit se soutěže TOP FOTO může každý, stačí jen nahrát fotku na Instagram a označit ji dvěma hashtagy, #slovackeleto a #topfoto. Fotka, která získá nejvíce označení to se mi líbí, na Instagramu tedy červených srdíček, vyhraje svému autorovi dvě poukázky na let balónem od společnosti Balony.eu,“ vysvětluje Marek Pochylý.

 

Kompletní pravidla soutěže TOP FOTO najdete tady: http://www.slovackeleto.cz/top-foto-slovackeho-leta-2016/

Přidejte se, sportujte a bavte se

Většina sportovních turnajů už je zaplněná, přesto se najde ještě pár volných míst. A to konkrétně v disciplínách fotbal v bublině, stolní tenis a disc golf. „Všechno jsou to spíše zábavné sporty, u kterých se rozhodně zasmějete. Extra fyzička není třeba, jen chuť si hrát,“ říká hlavní organizátor Slováckého léta Marek Pochylý.

Propozice a podmínky sportovních turnajů najdete tady: http://www.slovackeleto.cz/sport/

Za každý kelímek koruna do benefice

Pokud zodpovědně třídíte odpad a navíc neváháte podpořit správnou věc, máme pro vás dobrou zprávu. Za každý plastový kelímek od nápoje, který vrátíte na určené místo, věnují organizátoři do benefice jednu korunu. „Zároveň tím společně se Sběrnými surovinami UH přispějeme k tomu, aby návštěvníci Slováckého léta měli kolem sebe příjemnější a uklizené prostředí,“ dodává Marek Pochylý.

Podrobnosti o veškerých benefičních aktivitách jsou tady: http://www.slovackeleto.cz/podporte-nas/

Autor: Petra Kučerová

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku