Slovácké létoSlovácké léto 2023 | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
<center>Slovácké léto 2023</center>
31. 03. 2023

Slovácké léto 2023

Šestnáctý ročník sportovně-kulturního festivalu pro všechny Slovácké léto se uskuteční opět v srdci Slovácka v termínu 29.6.-9.7.2023. Už nyní organizátoři usilovně pracují na tom, aby si v průběhu deseti dnů na své přišli sportovní nadšenci, profesionálové, děti i milovníci kvalitní kultury. A chystají atraktivní novinky, především ve sportovní části festivalu.

Zpevněné sportoviště a mistrovství v nordic walkingu

Kromě tradičních turnajů v beachvolejbale, pétanque nebo spikeballu hraném v písečné aréně na Masarykově náměstí, se sportovci i fanoušci dočkají atraktivní novinky. O prvním festivalovém víkendu bude plocha na oblíbeném sportovišti zpevněná, a přímo v centru Uherského Hradiště se tak odehrají turnaje ve street fotbalu a street florbalu.

„Navíc letos v rámci Slováckého léta proběhne 1. otevřené mistrovství Slovácka v nordic walkingu. Ke spolupráci jsme oslovili toho na Slovácku nejpovolanějšího. Zakladatele sportovního klubu Nordic Walking Slovácko, nejúspěšnějšího českého reprezentanta, světového rekordmana, mistra a úspěšného trenéra s vlastním tréninkovým konceptem, průkopníka tohoto sportu v České republice, Janka Vajčnera,“ prozrazuje zakladatel festivalu Marek Pochylý.

Registrace na první tradiční i nové sportovní aktivity jsou už nyní otevřeny na webu www.slovackeleto.cz.

 

Vrátí se Pokáč, poprvé přijedou IMT Smile a kapitán Demo

Oblíbenou a hojně navštěvovanou součástí festivalu jsou večerní koncerty předních českých a slovenských kapel. Letos si organizátoři pro fanoušky připravili skutečné pecky.

„Kromě stálic Mňágy a Žďorp, Argemy nebo Tabák – Kabát Revival, se letos na Slovácké léto vrátí Pokáč, poprvé přijedou IMT Smile nebo Kapitán Demo. Těšit se můžeme i na Polemic, Alkehol a Reflexy,“ doplňuje Marek Pochylý. Koncerty budou pro všechny návštěvníky přístupné zdarma.

Chybět nebude ani bohatý program pro děti, fitness pro ženy a prémiový program na Kolejním nádvoří, kde se odehraje oblíbený folklorní večer, stand-up comedy nebo představení Slováckého divadla. Slovácké léto se taky připojilo k výzvě #bezdopadu, kdy se zavazuje splnit několik kroků k ochraně životního prostředí.

„Po skončení akce nás budou moct návštěvníci hodnotit, jak se  nám povedlo plnit jednotlivá kritéria,“ doplňuje Marek Pochylý.

Dárkové poukazy

Koupili jste vstupenky na Olympic nebo do VIP zóny na ostatní koncerty a přemýšlíte jak...
Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Lion Car
Hlavní partner
Mesit
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku