Slovácké létoSlovácké léto 2024 zahájí legendární Olympic, půjde o jediný placený koncert | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
<strong>Slovácké léto 2024 zahájí legendární Olympic, půjde o jediný placený koncert</strong>
18. 12. 2023

Slovácké léto 2024 zahájí legendární Olympic, půjde o jediný placený koncert

O něco dříve než obvykle začali s přípravami na sedmnáctý ročník Slováckého léta jeho organizátoři. Rozhodli se totiž vyzkoušet jednu pilotní novinku. Zahajovací večer v pátek 28. června 2024 bude patřit jedné z nejzářivějších hvězd českého hudebního nebe, kapele Olympic. A organizátoři budou na tento jediný koncert prodávat vstupné.

Podle zakladatele festivalu Marka Pochylého je důvod prostý. „Chtěli jsme našim návštěvníkům nabídnout něco naprosto výjimečného, co bychom ale bez toho, aby se podíleli na vstupném, jednoduše nemohli. Věřím, že Olympic je ta správná volba. Nedávno jsem byl na jejich koncertě a stále jsou neuvěřitelně skvělí,“ říká.

„Bude nám ctí zahájit Slovácké léto 2024 v Uherském Hradišti. Zahrajeme vám ty největší hity a už teď se na vás moc těšíme,“vzkazuje lídr Olympiku Petr Janda.

I přesto, že zahajovací koncert Slováckého léta 2024 je placený, bude se jednat o symbolické vstupné ve srovnání s tím, jakou částku by návštěvníci zaplatili na běžném koncertu. „Navíc jsme se nyní před Vánocemi rozhodli uvolnit 500 lístků za ještě nižší cenu, a to jen 350 korun. Od ledna bude cena o něco vyšší,“ upozorňuje Marek Pochylý, že vstupné může být skvělým vánočním dárkem. Předskokanem Olympiku navíc bude další legendární kapela, Žlutý pes.

„Slovácké léto patří mezi nejvýznamnější akce města i celého širokého regionu. A koncert Olympiku? To bude něco, co v Uherském Hradišti dlouho nebylo, určitě si ho nenechám ujít,“ doplňuje starosta města Uherské Hradiště Stanislav Blaha.  

Devět koncertů stále zdarma

Všechny ostatní koncerty Slováckého léta na Masarykově náměstí budou přístupné zdarma tak, jak jsou návštěvníci zvyklí. Kromě stálic, jako jsou Argema, Alkehol, 

No Name nebo Iné Kafe, se po loňském úspěchu na Slovácké léto vrátí Kapitán Demo. A poprvé se představí Vypsaná Fixa a Majk Spirit. „Celkově se bude jednat zatím o nejnákladnější line-up v celé historii Slováckého léta,“ dodává Marek Pochylý.

Sedmnáctý ročník Slováckého léta proběhne v termínu 28.6.-7.7.2024. Vstupenky na zahajovací koncert Slováckého léta 2024 s legendárním Olympikem jsou k dispozici na portále smsticket.

Dárkové poukazy

Koupili jste vstupenky na Olympic nebo do VIP zóny na ostatní koncerty a přemýšlíte jak...
Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Lion Car
Hlavní partner
Mesit
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku