SLOVÁCKÉ LÉTO CUP – KRAJSKÝ PŘEBOR ZLÍNSKÉHO KRAJE | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
SLOVÁCKÉ LÉTO CUP – KRAJSKÝ PŘEBOR ZLÍNSKÉHO KRAJE
11. 06. 2017

SLOVÁCKÉ LÉTO CUP – KRAJSKÝ PŘEBOR ZLÍNSKÉHO KRAJE

Ve  čtvrtek 01.06.2017 uspořádalo SLOVÁCKÉ LÉTO 2017 (Staroměští Šohajíci) ve spolupráci s PF JUVENTUS krajský přebor středních škol Zlínského kraje v beachvolejbalu, který byl zároveň kvalifikací do celostátního finále, který pořádá Malostranská základní škola, Josefská 7, Praha 1, 110 00 a KR AŠSK ČR Praha v pátek 16. června 2017 v areálu Beachclub Strahov, Chodecká 1230, Praha 6 – Strahov (vedle Stadionu Evžena Rošického), hlaste se na email: sixta.petr@seznam.cz .

Kraj budou reprezentovat v kategorii chlapců vítězné Gymnázium Staré Město B (Novák – Ohnoutek) a v kategorii dívek Gymnázium Kroměříž (Jurmanová – Gregůrková), a poražení finalisté, kteří mají právo zúčastnit se celostátního finále.

Poděkování patří všem za skvělé výkony v tropickém počasí, doprovodu studentům a skvělým rozhodčím za pomoc v hladkém průběhu turnaje.

Fotky: https://www.facebook.com/Slovácké-LÉTO-2017-krajské-kolo-beachvolejbalu-SŠ-Zlínského-kraje -416217148765705/

 

KATEGORIE DÍVKY SŠ V.

Pořadí

1 GYMNÁZIUM KROMĚŘÍŽ                               

Jurmanová – Gregůrková

2 GYMNÁZIUM ZLÍN B                                       

Gharibyarová – Kočendová

3 GYMNÁZIUM ZLÍN A                                       

Dévová – Šuráňová

4 GYMNÁZIUM UH A                                         

Hejdová – Vránová

5až8 GYMNÁZIUM STARÉ MĚSTO                    

Bláhová – Glížová

5až8 SŠPHZ UHHERSKÉ HRADIŠTĚ A             

Jančařová – Kostíková

5až8 GYMNÁZIUM UHERSKÉ HRADIŠTĚ B      

Jagošová – Viceníková

5až8 SŠPHZ UHERSKÉ HRADIŠTĚ B                

Grabcová – Kovaříková

 

FINÁLE: G. KROMĚŘÍŽ – G. ZLÍN B – 2:0

O 3. MÍSTO: G. UH A – G. ZLÍN A – 1:2

SMF č.1 G.KROMĚŘÍŽ – G. UH A – 2:0

SMF č.2 G. ZLÍN A – G. ZLÍN B – 0:2

ČTF č.1 A-B G. KROMĚŘÍŽ – SŠPHZ UH B – 2:0

ČTF č.2 C-D SŠPHZ UH A – G. UH A – 0:2

ČTF č.3 E-F G. ZLÍN A – G. STARÉ MĚSTO – 2:1

ČTF č.4 G-H G. UH B – G. ZLÍN B – 0:2

 

KATEGORIE HOŠI SŠ V.

 

Pořadí

1 GYMNÁZIUM STARÉ MĚSTO A                      

Novák – Ohnoutek

2 OBCH. AKADEMIE UHERSKÉ HRADIŠTĚ      

Bajko – Vavrečka

3 GYMNÁZIUM KROMĚŘÍŽ                               

Skipala – Vavruša

4 GYMNÁZIUM STARÉ MĚSTO B                      

Skřivan – Stašek

 

FINÁLE: G. STARÉ MĚSTO A – OA UH – 2:1

O 3. MÍSTO: G. STARÉ MĚSTO B – G. KROMĚŘÍŽ – 0:2

SMF č.1 G. STARÉ MĚSTO A – G. STARÉ MĚSTO B – 2:0

SMF č.2 OA UH – G. KROMĚŘÍŽ – 2:0

Generální partner
Crea Vision
Hlavní partner
Topakce
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Starobrno
Hlavní partner
Nordic Telecom
Hlavní partner
GW International
20
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku