Slovácké létoSlovácké léto nabídne nejsilnější program v celé své historii | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Slovácké léto nabídne nejsilnější program v celé své historii
16. 06. 2024

Slovácké léto nabídne nejsilnější program v celé své historii

Za necelé dva týdny odstartuje v Uherském Hradišti 17. ročník sportovně-hudebního festivalu Slovácké léto. Letos se organizátorům podařil mimořádný kousek a divákům nabídnou nejsilnější hudební program v celé historii oblíbené akce.

Legendární Olympic s předskokanem Žlutý pes zahájí Slovácké léto v pátek 28. června na Masarykově náměstí. Vůbec poprvé letos na Slovácké léto zamíří Vypsaná fiXa a slovenský rapper Majk Spirit. Vrátí se stálice Pokáč a Alkehol a podruhé do Uherského Hradiště zavítá Kapitán Demo. „Vždy jsme v minulosti střídali dvě velké slovenské hvězdy, jeden rok No Name a druhý rok Iné Kafe. Letos na Slováckém létě zahrají obě kapely,“ dodává hlavní organizátor festivalu Marek Pochylý. Zbývající dny pódium zaplní Argema, Reflexy a jako předskokani plejáda skvělých regionálních kapel.

Na Olympic organizátoři v letošním roce prodávají vstupenky, všechny ostatní koncerty budou přístupné tradičně zdarma. Je ale možné zakoupit si na kterýkoli koncert vstupy do VIP zóny. Všechny vstupenky jsou dostupné přes smsticket.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku