Slovácké léto nabízí i chuťové zážitky | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Slovácké léto nabízí i chuťové zážitky
22. 06. 2019

Slovácké léto nabízí i chuťové zážitky

Slovácké léto, desetidenní festival sportu, hudby a zábavy pro celou rodinu, letos už podvanácté od 28. 6. do 7. 7. oživí začátek prázdnin v Uherském Hradišti. Kromě tradičního programu přináší i zážitky pro chuťové buňky.

Pravidelnou součástí Slováckého léta je latinskoamerická party, tentokrát na téma Karibik. Ta kromě žhavých tanečnic a výuky tance nabídne i bohatou ochutnávku nejen karibských rumů a originálních míchaných drinků.

Něco na zub

Uherskohradišťská restaurace Beef & Beer je vyhlášená svými steakovými specialitami, na které používá maso té nejvyšší kvality. Pro své zákazníky ale připravuje mnohem víc, například domácí dezerty nebo nejrůznější pivní speciály. A letos poprvé zavítá se svým stánkem do srdce Slováckého léta – na Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti.

„Restaurace Beef & Beer je v oblasti cateringu už ostříleným matadorem a během Slováckého léta představí to nejlepší ze své nabídky. Během deseti dnů festivalu vám nabídne své burgery s hovězím masem nebo třeba vlastní variace hotdogů vyrobené naším kuchařským týmem,“ upřesňuje za Beef & Beer Marek Šmíd.

Kvalitní jídlo z čerstvých surovin nabídne ve svém stánku v průběhu Slováckého léta také restaurace Rybníček ze Starého Města. Mezi její speciality patří například několik druhů burgerů, pečená žebra nebo asijská kuchyně.

„Na Slovácké léto připravíme hovězí burger, burger s trhaným masem, kuřecí steak, klasické cigáro nebo hot dog. Pro ty, kteří preferují jídlo bez masa, budeme mít k dispozici grilovaný hermelín a kukuřici,“ láká provozní restaurace Rybníček Přemysl Mareček.

Osvěžení alko i nealko

Po celou dobu Slováckého léta si můžete vychutnávat ledové drinky, které pro vás i letos připraví barmani ze SKANDAL BARu v Uherském Hradišti.

„Lahodné koktejly z rumů, ginů a dalších prémiových alkoholů budou letos poprvé míchány do recyklovatelných kelímků. Můžete si užívat nápoje s čerstvým ovocem a bylinkami a jako každý rok bude probíhat akce 9 plus 1 drink. Budeme se na vás těšit,“ vzkazuje Pavel Vaďura ze SKANDAL BARu.

V neposlední řadě si budete moct zážitek z koncertu umocnit i exkluzivními víny z rodinného Vinařství Hruška.

„Na Slováckém létě představíme novinku – jemně perlivé víno z řady Mini Frizzante, a samozřejmě nebudou chybět vína ročníku 2018. K vínu si budou moct hosté vychutnat nejrůznější delikatesy, jako jsou vynikající sýry nebo preclíky z chráněné dílny,“ láká k ochutnávce Martina Kiliánová z Víno Hruška. A dodává, že stánek Víno Hruška letos najdete na Masarykově náměstí hned dvakrát – na svém tradičním místě, ale nově také krásný vinný bar s možností posezení na zahrádce kousek od pódia pod prémiovou tribunou.

Dlouholetým partnerem Slováckého léta je Pivovar Starobrno. Na čepu se tradičně objeví jedenáctka Medium, chlouba pivovaru vyrobená z nejjemnějšího žateckého chmele a nejlepšího moravského sladu, znovu nebude chybět osvěžující Strongbow Cider Apple Gold a nově se představí nealkoholický Zlatopramen Radler Citron.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Minipivovar ROTOR z Kunovic
Hlavní partner
C.S.O.
20
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku