Slovácké létoSlovácké léto nabízí i chuťové zážitky | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Slovácké léto nabízí i chuťové zážitky
22. 06. 2019

Slovácké léto nabízí i chuťové zážitky

Slovácké léto, desetidenní festival sportu, hudby a zábavy pro celou rodinu, letos už podvanácté od 28. 6. do 7. 7. oživí začátek prázdnin v Uherském Hradišti. Kromě tradičního programu přináší i zážitky pro chuťové buňky.

Pravidelnou součástí Slováckého léta je latinskoamerická party, tentokrát na téma Karibik. Ta kromě žhavých tanečnic a výuky tance nabídne i bohatou ochutnávku nejen karibských rumů a originálních míchaných drinků.

Něco na zub

Uherskohradišťská restaurace Beef & Beer je vyhlášená svými steakovými specialitami, na které používá maso té nejvyšší kvality. Pro své zákazníky ale připravuje mnohem víc, například domácí dezerty nebo nejrůznější pivní speciály. A letos poprvé zavítá se svým stánkem do srdce Slováckého léta – na Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti.

„Restaurace Beef & Beer je v oblasti cateringu už ostříleným matadorem a během Slováckého léta představí to nejlepší ze své nabídky. Během deseti dnů festivalu vám nabídne své burgery s hovězím masem nebo třeba vlastní variace hotdogů vyrobené naším kuchařským týmem,“ upřesňuje za Beef & Beer Marek Šmíd.

Kvalitní jídlo z čerstvých surovin nabídne ve svém stánku v průběhu Slováckého léta také restaurace Rybníček ze Starého Města. Mezi její speciality patří například několik druhů burgerů, pečená žebra nebo asijská kuchyně.

„Na Slovácké léto připravíme hovězí burger, burger s trhaným masem, kuřecí steak, klasické cigáro nebo hot dog. Pro ty, kteří preferují jídlo bez masa, budeme mít k dispozici grilovaný hermelín a kukuřici,“ láká provozní restaurace Rybníček Přemysl Mareček.

Osvěžení alko i nealko

Po celou dobu Slováckého léta si můžete vychutnávat ledové drinky, které pro vás i letos připraví barmani ze SKANDAL BARu v Uherském Hradišti.

„Lahodné koktejly z rumů, ginů a dalších prémiových alkoholů budou letos poprvé míchány do recyklovatelných kelímků. Můžete si užívat nápoje s čerstvým ovocem a bylinkami a jako každý rok bude probíhat akce 9 plus 1 drink. Budeme se na vás těšit,“ vzkazuje Pavel Vaďura ze SKANDAL BARu.

V neposlední řadě si budete moct zážitek z koncertu umocnit i exkluzivními víny z rodinného Vinařství Hruška.

„Na Slováckém létě představíme novinku – jemně perlivé víno z řady Mini Frizzante, a samozřejmě nebudou chybět vína ročníku 2018. K vínu si budou moct hosté vychutnat nejrůznější delikatesy, jako jsou vynikající sýry nebo preclíky z chráněné dílny,“ láká k ochutnávce Martina Kiliánová z Víno Hruška. A dodává, že stánek Víno Hruška letos najdete na Masarykově náměstí hned dvakrát – na svém tradičním místě, ale nově také krásný vinný bar s možností posezení na zahrádce kousek od pódia pod prémiovou tribunou.

Dlouholetým partnerem Slováckého léta je Pivovar Starobrno. Na čepu se tradičně objeví jedenáctka Medium, chlouba pivovaru vyrobená z nejjemnějšího žateckého chmele a nejlepšího moravského sladu, znovu nebude chybět osvěžující Strongbow Cider Apple Gold a nově se představí nealkoholický Zlatopramen Radler Citron.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku