Slovácké létoSpouštíme sportovní registrace a nový web | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Slovácké léto spouští registrace a představuje hlavní hvězdy
04. 05. 2016

Slovácké léto spouští registrace a představuje hlavní hvězdy

Ve středu 4. května byly spuštěny sportovní registrace pro Slovácké beachové léto 2016. Zároveň představujeme nový web a odtajňujeme hlavní hvězdy letošního ročníku: Kontrafakt, Mandrage, No Name, Petera Cmoríka a další. Od 1. do 10. července Slovácké léto opět nabídne deset dnů plných sportu a zábavy pro všechny.

Hned s prvním dnem prázdnin letos začne Slovácké léto, sportovně-hudební festival pro všechny věkové kategorie. I letos nabídne více než desítku sportů – nově například půlmaraton, basket a skateboardové závody – a každý večer perfektní hudební program. Myslíme i na děti a samozřejmou součástí Slováckého léta je i letos benefice.

Sportovci, hlaste se!

Už dnes se můžete začít hlásit do některých registrovaných sportovních turnajů, další registrace budou postupně přibývat. Čeká vás oblíbený noční turnaj v beachvolejbale, plážový fotbal, plážová házená, stolní tenis, pétanque a mnoho dalších. „Slovácké léto je stále především o sportu, a tak jsme letos přidali několik dalších. Pod hlavičkou naší akce bude probíhat například Velkomoravský půlmaraton, turnaj v basketu nebo skateboardové závody,“ vysvětluje rozšířenou nabídku zakladatel Slováckého léta Marek Pochylý.

Propozice a podmínky sportovních turnajů najdete tady: www.slovackeleto.cz/sport

To nejlepší z českého a slovenského hudebního nebe

Každý večer bude v rámci doprovodného programu patřit muzice. Úvod a závěr Slováckého léta bude tradičně patřit kapele Tabák, ale těšit se můžete i na další hudební pecky. „Letos opět přijedou Desmod, nebudou chybět Mandrage, No Name, Turbo, slovenský Slávik Peter Cmorík a poprvé v Uherském Hradišti vystoupí kapela Kontrafakt s Patrikem Rytmusem Vrbovským,“ prozrazuje Marek Pochylý.

Podrobnosti o programu najdete na našem novém webu: www.slovackeleto.cz

TOP SONG pro mladé kapely. Chcete předskakovat No Name?

Organizátoři také zveřejnili podrobnosti o soutěži TOP SONG Slováckého léta 2016, která dá vítězům možnost vystoupit na akcích Slováckého léta. Jde v ní o nově vzniklé nebo i starší písně na téma léto tak, aby vyjadřovaly podstatu Slováckého léta. „Soutěž TOP SONG Slováckého léta 2016 by měla dát kapelám možnost projevit umělecké nadání, vyjádřit svůj názor, ukázat talent, zviditelnit se. Zúčastnit se můžou jednotlivci, týmy tvořené ze zpěváků, textařů i hudebníků, začínající i zavedené skupiny,“ vysvětluje Pochylý.

Podobným způsobem vznikly i dřívější písně v rámci Slováckého léta. U zrodu všech byl Radek Malenovský ze skupiny Tabák. Vše začalo dvorní písní Léto je v nás, ta se později dočkala své pomalé verze, a naposledy to byla píseň Díky Vám, kterou organizátoři děkovali partnerům za jejich podporu.

I podrobnosti k soutěži TOP SONG Slováckého léta 2016 najdete na našem webu: http://www.slovackeleto.cz/top-song-slovackeho-leta-2016

Benefice Slováckého léta pokračuje i v roce 2016

Ani letos Slovácké léto nezapomene na své benefiční zaměření a opět proběhnou tradiční možnosti sběru finančních prostředků pro dobrou věc. I malý plyšák může vykouzlit velký úsměv, Skákej pro dobrou věc a Pozvi přátele na FB událost, to jsou hlavní benefiční aktivity letošního roku. Výtěžek z benefice opět poputuje do Domova pro osoby se zdravotním postižením Medlovice a Diakonie ČCE – střediska CESTA Uherské Hradiště.

Podrobnosti o benefičních aktivitách jsou tady: www.slovackeleto.cz/podporte-nas

Autor: Petra Kučerová

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku