Slovácké létoSlovácké léto už popatnácté nabídne sport, hudbu i zábavu, to vše s novým generálním partnerem | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Slovácké léto už popatnácté nabídne sport, hudbu i zábavu, to vše s novým generálním partnerem
09. 04. 2022

Slovácké léto už popatnácté nabídne sport, hudbu i zábavu, to vše s novým generálním partnerem

Přípravy na 15. ročník sportovně-hudebního festivalu pro každého Slovácké léto 2022 jsou v plném proudu. Hlavní program se přesune na Masarykovo náměstí. Tradičně silná je nabídka sportů pro každého. Slovácké léto má pro rok 2022 nového generálního partnera, Českou zbrojovku a.s.

Hudební program nabídne osvědčenou klasiku

Po dvou náročných letech se hlavní hudební program opět přesune do srdce Uherského Hradiště na Masarykovo náměstí, a to v termínu 1.-10. července.

„Hlavní stage bude hostit populární kapely z Česka a Slovenska, Tabák -Kabát revival, Argema, Alkehol, Mňága a Žďorp, Iné Kafe, Reflexy, No Name a Fleret. Poprvé se na Slováckém létě představí skupina Poetika. Vedlejší stage obsadí nejlepší regionální kapely a doplní tak celovečerní kulturní program na náměstí,“ říká zakladatel Slováckého léta Marek Pochylý s tím, že program bude pro všechny návštěvníky akce zdarma. Hlavním partnerem kultury se stal minipivovar ROTOR z Kunovic.

Kolejní nádvoří: folklor, stand-up, Jesus

Kolejní nádvoří bude tradičně patřit prémiovému programu. Ten nabídne hned dvě představení rockové opery Jesus Christ Superstar v podání Slováckého divadla, oblíbený folklorní večer nebo stand-up comedy večer.

Registrace na sporty jsou otevřeny

Organizátoři festivalu už spustili registrace k některým sportovním turnajům.

„Konkrétně se jedná o tyto: volejbalové turnaje CZ Open, CZ NIGHT, CZ Mix Amatér, Český pohár. Dále Žhavé běhy, pétanque, in-line vyjížďka nebo spikeball. Další sporty budou postupně přibývat,“ doplňuje Marek Pochylý. Registrace je možné vytvořit na webu www.slovackeleto.cz.

Festival nezapomíná ani na děti, pro které připravuje příměstský tábor a spoustu zábavy v parku u obchodní akademie. V rámci benefiční části Slováckého léta opět proběhne dražba exkluzivních sportovních fotografií, a výtěžek ze startovného turnaje MIX Amatér poputuje České olympijské nadaci. Návštěvníci i účastníci Slováckého léta budou mít opět možnost zapsat se do Českého národního registru dárců dřeně.

Novým generálním partnerem Slováckého léta je Česká zbrojovka

Pro letošní rok má Slovácké léto nového generálního partnera. Stala se jím jedna z nevýznamnějších firem regionu, uherskobrodská Česká zbrojovka.

„Česká zbrojovka vnímá Slovácké léto jako jednu z nejvýznamnějších akcí regionu. Na základě dobrých zkušeností z minulých let, kdy jsme byli hlavním partnerem sportovních částí Slováckého léta, jsme letos přijali nabídku od organizátorů být partnerem generálním. Staneme se tak významnou součástí desetidenní akce plné podpory zdraví, sportu, kultury a zábavy v regionu,“ řekl Jan Zajíc, generální ředitel a předseda představenstva společnosti.

Dárkové poukazy

Koupili jste vstupenky na Olympic nebo do VIP zóny na ostatní koncerty a přemýšlíte jak...
Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Lion Car
Hlavní partner
Mesit
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku