Běh - 5 km, 10 km, půlmaraton | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Běh

Běh

Dostaňte své srdce do rytmu, kterým tepe Hradiště při Slováckém létě. Proběhněte se historickým centrem i krásnou slováckou krajinou.


Čtvrtý ročník běhu pod hlavičkou Slováckého léta vám dá šanci vyplavit endorfiny a vychutnat si krásu pohybu, ať jste profík nebo máma či táta malých dětí.

Vyberte si podle své chuti trasu 21, 10 nebo 5 kilometrů, s dětmi se proběhněte „jen“ mezi náměstími.

Registraci na Žhavé běhy jsme prodloužili do půlnoci 1.1.2020. A zároveň upozorňujeme, že přímo na místě před závodem už se registrovat nelze. Kromě dětí, ty se budou naopak registrovat až na místě.

Výsledky běhů najdete TADY 

 

 

Žhavá „21“ (půlmaraton)

V běhu na 21 km vyhlašujeme dvě kategorie – mužskou a ženskou.

Start půlmaratonu je v centru Uherského Hradiště, na Masarykově náměstí, následuje krátký průběh městem k řece Moravě. Při břehu Moravy poběžíte až k jejímu soutoku s Olšavou. Přes most vás trasa zavede Kunovským lesem k novoveským jezerům. Za golfovým hřištěm se napojíte na cyklostezku směrem na Kunovice. Stezka vás přivede zpět k řece Olšavě, pokračovat budete podél jejího levého břehu až k mostu u kunovického Letu, kde už se pomalu dostáváte k vytouženému cíli, který vás čeká opět na Masarykově náměstí.

Prezence od 14:00 do 16:30 hodin, hromadný start v 17:00. Pro bližší informace srolujte na stránce níže na propozice.

Žhavá „10“

Na desítce vyhlašujeme dvě kategorie – mužskou a ženskou.

Start i cíl je na Masarykově náměstí, odkud poběžíte k řece Moravě, podél jejího toku až ke splavu a dál k soutoku Moravy a Olšavy. Napojíte se na cyklostezku u kunovického Letu a odtud se vydáte zpět na Masarykovo náměstí.

Prezence od 14:00 do 16:30 hodin, hromadný start v 17:15. Pro bližší informace srolujte na stránce níže na propozice.

Žhavá „5“

I na „pětce“ vyhlašujeme mužskou a ženskou kategorii.

Ani při nejkratším běhu nebudete ochuzeni o start a cíl v srdci Hradiště. Z Masarykova náměstí se vydáte směrem k Moravě a ta vás povede až ke splavu. Pak se oddělíte od těch, kteří poběží 10 kilometrů, stočíte to do lesoparku Kunovský les a přes sídliště Štěpnice zpět do centra.

Prezence od 14:00 do 16:30 hodin, hromadný start v 17:15. Pro bližší informace srolujte na stránce níže na propozice.

Běh pro Paměť národa

V sobotu 19. září startujeme! Přijďte také a podpořte další natáčení příběhů 20. století!
Běh pro Paměť národa není jen o sportovní aktivitě a fyzické vytrvalosti. Záleží nám na tom, aby společnost nezapomněla. Běh symbolicky věnujeme těm, kteří se v minulosti zachovali statečně a jsou pro nás inspirací. A kromě toho je náš běh také příjemná společenská událost, na které byste neměli chybět!

Běžíme měřené trasy 10, 5 km i symbolické 2 km. A pro děti máme připravenou další zábavu.

Běžíme za všechny, kteří to nevzdali: za politické vězně, válečné veterány, skauty, Sokoly, oběti nacismu i komunismu. Běžíme, aby se na jejich příběhy nezapomnělo. Už máte rozmyšleno, za koho poběžíte vy? Na startovní číslo si můžete napsat třeba Tři krále nebo běh věnovat vašemu dědečkovi.

 

Běhy umožňuje státní podnik Lesy České republiky.

 

Mapa běžeckých závodů

Informační pokyny před závodem




4.7.2020 Žhavá „21“

Základní informace Žhavá „21“ (půlmaraton)
Povrch: asfalt, štěrk
Převýšení: 128 m
Délka: 21 km 

Platně registrovaným závodníkem je pouze závodník se zaplaceným startovným.

Registrovaní závodníci:

  1. Džej Ár (Juraj Riečičiar)
  2. NapaBaby (Jana Wachtlová)
  3. Viki team (Radim Kropáč)
  4. Mahani (Martina Antálková)
  5. Boston (Roman Šnajdar)
  6. Bukes (Filip Bukovjan)
  7. Prochor (David Procházka)
  8. Mona (Monika Mitanová)
  9. Michal (Michal Vaculík)
  10. Radek (Radek Vašťák)
  11. Marek (Marek Spurný)
  12. Vendy (Vendula Skoupa)
  13. Šílenej Pete (Petr Bajer)
  14. Lilive (Olivier Camarda)
  15. Kaufland (Josef Hruboš)
  16. Macek (Matěj Lukáš)
  17. Sudol (Jiří Sudolský)
  18. Yago (Jiří Pluhař)
  19. Ultra Blázen (Daniel Brázdil)
  20. Kika (Kristýna Kočendová)
  21. Miky (Martin Mikulík)
  22. Pavel G. (Pavel Gardavský)
  23. Milli (Milena Baráková)
  24. Stockholm (Pavel Bureš)
  25. LuKa1 (Kamila Večerková)
  26. LuKa2 (Lukáš Opočenský)
  27. Luťa (Aleš Lutonský)
  28. Peťa (Petra Tunysová)
  29. Olda (Oldřich Merta)
  30. Miro (Miroslav Foks)
  31. Honza (Jan Sedláček)
  32. Pavel (Pavel Žajdlík)
  33. Ivo (Ivo Nekvinda)
  34. Kapa (Adam Máčala)
  35. Karel (Karel Vaculík)
  36. Polsko (Martin Chmela)
  37. Čmelák 78 (Vojtěch Brachtl)
  38. Roman (Roman Vaculčík)
  39. Petris (Jiří Petráš)
  40. lase (Zdeněk Lasák)
  41. Roman (Roman Pinkava)
  42. - (Jan Darmovzal)
  43. Jura (Jiří Kratochvíl)
  44. Mates (Matyáš Adam)
  45. Charlie (Pavel Trněný)
  46. Briza (Pavel Březina)
  47. Marťa (Martina Drgáčová)
  48. Kolo-bežky (Zdeňka Bednářová)
  49. Teri (Šárka Jáchymková)
  50. Sourozenci s.r.o. (Petra Koutková)
  51. Bary (Josef Barot)
  52. Kapu (Jiří Kapucián)
  53. Kika (Kristýna Schneiderová)
  54. eRKáčko (Roman Kašpar)



Propozice trasy 4.7.2020 Žhavá „21“

PořadateléStaroměští šohajíci, spolek
Termín4.7.2020 (online registrace do 1.7.2020, 23:59 hod.)
Místo konání
Masarykovo náměstí UH (start, cíl)
Historické centrum města UH, cyklostezka při řece Moravě, Kunovský les, Ostrožská jezera (trať)

Startovné21 km
  • 400 Kč do 15.6.2020 (volitelně funkční nebo bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
  • 450 Kč do 1.7.2020 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
10 km
  • 300 Kč do 15.6.2020 (volitelně funkční nebo bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
  • 350 Kč do 1.7.2020 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
5 km
  • 300 Kč do 15.6.2020 (volitelně funkční nebo bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
  • 350 Kč do 1.7.2020 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
Kapacita100 běžců v každé kategorii
Registrace
Běh 21 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 10 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 5 km:
  • Muži
  • Ženy
  • Harmonogram
    Sobota 4.7.2020
    • 21 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:00 start)
    • 10 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • 5 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • Vyhlášení vítězů (19:30)
    CenyPoukazy na sportovní vybavení Decathlon Zlín: 1. místo - 1 000 Kč, 2. místo - 800 Kč, 3. místo - 600 Kč
    SlužbyMěřicí systém, startovní číslo, medaile, občerstvení, šatny, sprchy
    Odpovědná osobaPetra Lučná (tel.: 776 049 606, e-mail: kelisecka@seznam.cz)
    ZpracovalPetra Lučná
    Poznámky
    V případě neuhrazení registrace do 14 dní je organizátor oprávněn registraci zrušit.
    Účastník je povinen se dostavit nejpozději 30 minut před startem závodu (obdrží čip a startovní číslo).
    Účastníci závodu mohou využít šatny a sprchy v blízkosti startu a cíle, pořadatel neručí za ztrátu věcí.
    Startující odpovídá za svůj zdravotní stav a startuje na vlastní nebezpečí.
    Startující mladší 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce. Souhlas zákonného zástupce pro běžce mladší 18 let
    Závod se běží za plného provozu bez omezení.
    Startuje se hromadně pro každou trať.
    Podrobné organizační informace obdrží účastníci e-mailem nejpozději 1.7.2020.
    Bezplatné zrušení registrace je možné nejpozději 10 dní před uzavřením registrací.
    

    4.7.2020 Žhavá „10“

    Základní informace Žhavá „10“
    Povrch: asfalt, štěrk
    Převýšení: 52 m
    Délka: 10 km

    Platně registrovaným závodníkem je pouze závodník se zaplaceným startovným.

    Registrovaní závodníci:

    1. Bezva (Václav Bezděk)
    2. Pupek (Lubomír Hulín)
    3. Maruška (Ilona Kolmanová)
    4. Miru (Miroslava Pospíšilová)
    5. Gábi (Gabriela Vlčková)
    6. Andy (Andrea Marčíková Vitkovská)
    7. SPPPPK (Michal Medek)
    8. Rozběháme Uherské Hradiště (Ivona Kočendová)
    9. Rozběháme UH (Tomáš Vaněk)
    10. Helda (Adam Helešic)
    11. Jarys (Jaroslav Mazůrek)
    12. Vladimír (Vladimír Baše)
    13. Palo (Pavel Haša)
    14. Sarka (Šárka Kocůrková)
    15. Michal (Michal Kolaja)
    16. Rozběháme UH (Michala Breznická)
    17. Rozběháme UH (Lukáš Belant)
    18. Dia (Tomáš Belant)
    19. Rozběháme UH (Martina Novotná)
    20. Zetor (Michal Zetka)
    21. Sklenis (Martin Sklenář)
    22. Michal (Michal Kadlčík)
    23. Martin (Martin Klčovský)
    24. Patifuk (Patrik Chmelíček)
    25. Monika_Schusterová (Monika Schusterová)
    26. Jirka (Jiří Červenka)
    27. Kikimory (Zuzana Malíková)
    28. Kikimory (Pavla Hudecova)
    29. Kikimory (Milena Kovaříková)
    30. Mara (Marek Blaha)
    31. VyukoveVymalovanky.cz (Martin Vaculík)
    32. SKÁJ Zůza (Zuzana Šimová)
    33. Hanys (Richard Hanák)
    34. Jirka (Jiří Večerka)
    35. Jana (Jana Habartová)
    36. Míra (Miroslav Glos)
    37. Petra (Petra Benedíková)
    38. Peťa (Petra Macková)
    39. Erika (Erika Kryštof)
    40. VAluška (VAlentina Fuksová)
    41. Zajda (Michal Zajíček)
    42. Šohaj (Pavel Majíček)
    43. Forrest Gump (Tomáš Krystýnek)
    44. Pepíno (Josef Hrušák)
    45. Taloš (Martin Talák)
    46. Michal (Michal Potomský)
    47. Gabra (František Gabryš)
    48. igča (Igor Velcer)
    49. Michal (Michal Jakšík)
    50. Fanda (František Kráčalík)
    51. Hasiči Topolná (Lukáš Bičan)
    52. Syrovská běhna (Lucie Benedíková)
    53. Maca (Martin Polášek)
    54. Moňa (Uhrová Monika)
    55. Deny (Denisa Komínková)
    56. David (David Vacke)
    57. Uhel (Radim Uhlík)
    58. Leňa (Lenka Burianová)
    59. Eso (Martin Povalač)
    60. Míra (Miroslav Burian)
    61. Hasiči Topolná (David Cahel)
    62. Kalíšek (Pavel Kalivoda)
    63. Páťa (Miroslav Pátík)
    64. Lucka (Lucie Cahelová)
    65. DOLIK (Luděk Dolíhal)
    66. Běhavá Léňa (Lenka Jašková)
    67. Roman (Roman Pavelka)
    68. Sába (Josef Sába)
    69. The Flash (Ivo Nekvinda)
    70. Hydrant (Alois Mališka)
    71. Marťa (Martina Nekvindová)
    72. Petr (Petr Hroneš)
    73. René (Renata Vlasáková)
    74. Renata (Renata Vaňková)
    75. Jana (Jana Cilečková)
    76. Roca Blanca (Dominika Žochová)
    77. Domino (Dominik Fojtík)
    78. Kopec (David Kopeček)
    79. Vašek Šašek (Václav Hošek)
    80. Tom (Tomáš Cupal)
    81. TomH (Tomáš Hnátek)
    82. "Víteček" (Vít Ondráš)
    83. Igi (Igor Dostal)
    84. Václav Ježek ()
    85. Čertík (Renata Čertíková)
    86. Vlastík (Vlastimil Kachtík)
    87. Lukas (Lukáš Oharek)
    88. Petik (Petr Borský)
    89. Mikes (Aleš Mikoška)
    90. Mistřice (Suransky Tomas)
    91. Bisky (Filip Reiskup)
    92. Rozběháme UH (Jiří Daněk)
    93. Petr (Petr Kusák)
    94. Šneci v běhu (Monika Řiháková)
    95. Kosina (Klára Kosinková)
    96. Včelař (Jiří Durďák)
    97. Fatra (Petr Horák)
    98. Laďa (Vladimír Pavlica)



    Propozice trasy 4.7.2020 Žhavá „10“

    PořadateléStaroměští šohajíci, spolek
    Termín4.7.2020 (online registrace do 1.7.2020, 23:59 hod.)
    Místo konání
    Masarykovo náměstí UH (start, cíl)
    Historické centrum města UH, cyklostezka při řece Moravě, Kunovský les (trať)

    Startovné21 km
    • 400 Kč do 15.6.2020 (volitelně funkční nebo bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 450 Kč do 1.7.2020 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    10 km
    • 300 Kč do 15.6.2020 (volitelně funkční nebo bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč do 1.7.2020 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    5 km
    • 300 Kč do 15.6.2020 (volitelně funkční nebo bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč do 1.7..2020 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    Kapacita100 běžců v každé kategorii
    Registrace
    Běh 21 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 10 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 5 km:
  • Muži
  • Ženy
  • Harmonogram
    Sobota 4.7.2020
    • 21 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:00 start)
    • 10 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • 5 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • Vyhlášení vítězů (19:30)
    CenyPoukazy na sportovní vybavení Decathlon Zlín: 1. místo - 1 000 Kč, 2. místo - 800 Kč, 3. místo - 600 Kč
    SlužbyMěřící systém, startovní číslo, medaile, občerstvení, šatny, sprchy
    Odpovědná osobaPetra Lučná (tel.: 776 049 606, e-mail: kelisecka@seznam.cz)
    ZpracovalPetra Lučná
    Poznámky
    V případě neuhrazení registrace do 14 dní je organizátor oprávněn registraci zrušit.
    Účastník je povinen se dostavit nejpozději 30 minut před startem závodu (obdrží čip a startovní číslo).
    Účastníci závodu mohou využít šatny a sprchy v blízkosti startu a cíle, pořadatel neručí za ztrátu věcí.
    Startující odpovídá za svůj zdravotní stav a startuje na vlastní nebezpečí.
    Startující mladší 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce. Souhlas zákonného zástupce pro běžce mladší 18 let
    Závod se běží za plného provozu bez omezení.
    Startuje se hromadně pro každou trať.
    Podrobné organizační informace obdrží účastníci e-mailem nejpozději 1. 7. 2020.
    Bezplatné zrušení registrace je možné nejpozději 10 dní před uzavřením registrací.
    

    4.7.2020 Žhavá „5“

    Základní informace Žhavá „5“
    Povrch: asfalt, štěrk
    Převýšení: 21 m
    Délka: 5 km

    Platně registrovaným závodníkem je pouze závodník se zaplaceným startovným.

    Registrovaní závodníci:

    1. Helenka (Helena Janálová)
    2. Babi v běhu (Mária Lochmanová)
    3. Viki team (Staňka Kropáčová)
    4. Miguel (Michal Lžičař)
    5. zabiják (Ondřej Šobáň)
    6. kube (Kuba Mudrák)
    7. goris (Kateřina Gorčíková)
    8. Maruška (Marie Janáčková)
    9. Viktor0805 (Viktor Volčík)
    10. Zlatíčko (Zlatuše Slezáková)
    11. Běžec z Kudlova (Michal Bartoš)
    12. Lena (Lenka Říhová)
    13. Jaarush (Jaroslava Krmela Vacková)
    14. Žanet (Žaneta Michálková)
    15. Martin (Martin Hráček)
    16. Kraken (Vojtěch Krakovič)
    17. Jitka (Jitka Krškova)
    18. Marry (Maruška Bohdalkova)
    19. Mirkátko (Miroslava Manclová)
    20. Lůca (Lucie Machová)
    21. Libca91 (Libor Hlaváč)
    22. Marťa (Martina Saňáková)
    23. Klit (Tomáš Kůdela)
    24. Wendulka (Gabriela Kůdelová)
    25. Jordi1kipketer (Jiří Brožík)
    26. ČaV (Petr Šamša)
    27. Yago (Zuzana Pluhařová)
    28. Martina Semelová ()
    29. Iva (Iva Zábojníková)
    30. Anetka (Aneta Ovesná)
    31. Luďa (Luděk Kovařík)
    32. Weet (Vít Pospíšil)
    33. Rumcajs (Marek Prachař)
    34. Ivet (Iveta Brachtlová)
    35. David (David Talaš)
    36. Něco mi tam dej (Jana Plášková)
    37. Bářa (Martin Bařinka)
    38. Pucinka (Lucie Čižmářová)
    39. Danča (Dana Tomanova)
    40. Myš (Amálie Hrušáková)
    41. Vevik (Veronika Foksová)
    42. Karel (Karolína Vrtalová)
    43. Běží o život (Michal Juryca)
    44. LuccoHazelini (Lukáš Malár)
    45. Nikki (Nikol Chmelickova)
    46. Oupra ()
    47. Shrecek (Lucie Polášková)
    48. Dida (Diana Schestauberová)
    49. Stojka (Pavel Stojar)
    50. Beruška (Věra Stojarová)
    51. Blanka (Blanka Brzicová)
    52. Lenka (Lenka Stanislavová)
    53. Michal (Michal Stanislav)
    54. Maloja (Jitka Bařinková)
    55. Milan Šimek ()
    56. Meerkat (Miroslava Murray)
    57. Macek (Marcela Palúchová)
    58. Juliana (Juliana ŠŤASTNÁ)
    59. Vanda (Vanda Pištěková)
    60. Veverka (Vojtěch Kachtík)
    61. Zuzka (Šuranská Zuzka)
    62. Mada (Jan Maděrič)
    63. Miloš (Jakub Valenda)
    64. Dulina (Vendula Katrňáková)
    65. ChemikČenda (Jan Kočenda)
    66. Barča (Barbora Zapletalova)
    67. Dali (Dalibor Barák)
    68. Žanda (Žaneta Foltýnová)



    Propozice trasy 4.7.2020 Žhavá „5“

    PořadateléStaroměští šohajíci, spolek
    Termín4.7.2020 (online registrace do 1.7.2020, 23:59 hod.)
    Místo konání
    Masarykovo náměstí UH (start, cíl)
    Historické centrum města UH, cyklostezka při řece Moravě (trať)

    Startovné21 km
    • 400 Kč do 15.6.2020 (volitelně funkční nebo bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč
    • 450 Kč do 1.7.2020 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    10 km
    • 300 Kč do 15.6.2020 (volitelně funkční nebo bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč
    • 350 Kč do 1.7.2020 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    5 km
    • 300 Kč do 15.6.2020 (volitelně funkční nebo bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč do 1.7.2020 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    Kapacita100 běžců v každé kategorii
    Registrace
    Běh 21 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 10 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 5 km:
  • Muži
  • Ženy
  • Harmonogram
    Sobota 4.7.2020
    • 21 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:00 start)
    • 10 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • 5 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • Vyhlášení vítězů (19:30)
    CenyPoukazy na sportovní vybavení Decathlon Zlín: 1. místo - 1 000 Kč, 2. místo - 800 Kč, 3. místo - 600 Kč
    SlužbyMěřící systém, startovní číslo, medaile, občerstvení, šatny, sprchy
    Odpovědná osobaPetra Lučná (tel.: 776 049 606, e-mail: kelisecka@seznam.cz)
    ZpracovalPetra Lučná
    Poznámky
    V případě neuhrazení registrace do 14 dní je organizátor oprávněn registraci zrušit.
    Účastník je povinen se dostavit nejpozději 30 minut před startem závodu (obdrží čip a startovní číslo).
    Účastníci závodu mohou využít šatny a sprchy v blízkosti startu a cíle, pořadatel neručí za ztrátu věcí.
    Startující odpovídá za svůj zdravotní stav a startuje na vlastní nebezpečí.
    Startující mladší 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce. Souhlas zákonného zástupce pro běžce mladší 18 let
    Závod se běží za plného provozu bez omezení.
    Startuje se hromadně pro každou trať.
    Podrobné organizační informace obdrží účastníci e-mailem nejpozději 1.7.2020.
    Bezplatné zrušení registrace je možné nejpozději 10 dní před uzavřením registrací.
    

    19. 9. 2020 Běh pro Paměť národa

    Ve spolupráci s Gymnáziem Uherské Hradiště pořádáme dne 19. 9 .2020 Běh pro Paměť národa, abychom nezapomněli na osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocaustu, disidentů a všech bojovníků za svobodu. Výtěžek Běhu umožní natočit a uchovat další stovky jejich příběhů. Akci doprovodí výstava příběhů Paměti národa od 1. 9. do 19. 9. na Mariánském náměstí, řada vzdělávacích i zábavných aktivit pro děti i dospělé.



    Propozice trasy 19. 9. 2020 Běh pro Paměť národa

    PořadateléStaroměští šohajíci, spolek & Gymnázium Uherské Hradiště
    Termín19. 9. 2020
    PřihláškyOnline registrace do 16. 9. 2020., 23.59 hod.)
    Místo konání
    Sportpark Rybníček (start, cíl, vyhlášení výsledků)
    Cyrilometodějská stezka Staré Město - Velehrad (Trať)
    Startovné10 km:
    • 300 Kč (studenti do 18 let 200 Kč) do 16.9.2020
    • 400 Kč (studenti do 18 let 250 Kč) 19.9. na místě do 14:00
    5 km:
    • 300 Kč (studenti do 18 let 200 Kč) do 16.9.2020
    • 400 Kč (studenti do 18 let 250 Kč) 19.9. na místě do 14:00
    Dětský běh:
    • Dětský běh (2020 - 2015): start 14:00
    • Dětský běh (2014 - 2011): start 14:20
    • Dětský běh (2010 - 2006): start 14:40
    Komentovaná prohlídka památek města Uherské Hradiště::
    • 200 Kč (žáci a studenti do 18 let, důchodci 100 Kč) do 16.9.2020
    • 250 Kč (žáci a studenti do 18 let, důchodci 150 Kč) 19.9.2020 na místě do 17:00
    Členové Klubu přátel Paměti národa a běžci nad 65 let mají startovné zdarma.
    Kapacita100 běžců v každé kategorii
    RegistraceRegistrace
    HarmonogramPátek 18.9.2020
    • Komentovaná prohlídka památek (16:30 prezence v Café 21 (UH), 17:00 start)
    Sobota 19.9.2020
    • 10 km muži, ženy (12:00-14:00 prezence, 15:15 start)
    • 5 km muži, ženy (12:00-14:00 prezence, 15:15 start)
    • Dětské běhy (12:00-14:00 prezence, 14:00, 14:20, 14:40 start)
    • Vyhlášení vítězů (17:00)
    • 4 Z TANKU A PSÍK (17:30)
    • Koncert pro Paměť národa - Adam Mišík (19:30)
    Neděle 20.9.2020
    • HaDivadlo - Zpráva o zázraku (Josef Toufar) - Malá scéna Slováckého divadla (17:00)
    Hrací systémMuži
    • M 39 = 1981 a později
    • M 40 + = 1980 a dříve
    Ženy
    • M 34 = 1986 a později
    • M 35 + = 1985 a dříve
    CenyPoukazy pro vítěze 5 km a 10 km od Decathlon Zlín (1. místo 1 000 Kč, 2. místo 800 Kč, 3. místo 600 Kč), balíčky od Decathlon Zlín pro 1., 2. a 3. místo dětských běhů
    SlužbyMěřící systém, startovní číslo, medaile, občerstvení, šatny, sprchy
    Doprovodný program4 z tanku psík, Koncert pro Paměť národa - Adam Mišík
    Odpovědná osobaPetra Lučná (tel.: 776 049 606, e-mail: kelisecka@seznam.cz)
    ZpracovalPetra Lůčná
    PoznámkyÚčastník je povinen se zaregistrovat nejpozději 45 minut před startem závodu (obdrží čip a startovní číslo) 
    Účastníci závodu mohou využít šatny a sprchy v areálu Sport Park Rybníček. Pořadatel neručí za ztrátu věcí
    Startující odpovídá za svůj zdravotní stav a startuje na vlastní nebezpečí
    Startující mladší 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce
    Závod se běží za plného provozu bez omezení
    Startuje se hromadně pro každou trať
    Podrobné organizační informace obdrží účastníci e-mailem nejpozději 17.9.2020
    Bezplatné zrušení registrace je možné nejpozději do 12.9.2020
    Cena zápisného:
    Generální partner
    Crea Vision
    Hlavní partner
    Topakce
    Hlavní partner
    Město Uherské Hradiště
    Hlavní partner
    Starobrno
    Hlavní partner
    Nordic Telecom
    Hlavní partner
    GW International
    20
    Sportovních disciplín
    38
    Hodin hudby
    10
    Dní
    1
    Město plné písku