Běh - 5 km, 10 km, půlmaraton | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Běh

Běh

Dostaňte své srdce do rytmu, kterým tepe Hradiště při Slováckém létě. Proběhněte se historickým centrem i krásnou slováckou krajinou.


Třetí ročník běhu pod hlavičkou Slováckého léta vám dá šanci vyplavit endorfiny a vychutnat si krásu pohybu, ať jste profík nebo máma či táta malých dětí.

Vyberte si podle své chuti trasu 21, 10 nebo 5 kilometrů, s dětmi se proběhněte „jen“ mezi náměstími.

 

 

Pomoc potřebným patří ke Slováckému létu stejně jako sport a zábava. Podobně jako loni poputuje z každé registrace na běh 50 Kč přímo na účet Benefice Slováckého léta. Pojďte do toho s námi!

Slovácké léto spolu s partnerem DECATHLON vám přináší mapovou aplikaci běžeckých závodů, ve které najdete všechny důležité informace a jednotlivé trasy. Najdete ji na slovackeleto.cz/mapabehu.

Zobrazit mapu běhu (5 / 10 / 21 km) v plném rozlišení

DECATHLON Žhavá „21“ (půlmaraton)

V běhu na 21 km vyhlašujeme dvě kategorie – mužskou a ženskou.

Start půlmaratonu je v centru Uherského Hradiště, na Masarykově náměstí, následuje krátký průběh městem k řece Moravě. Při břehu Moravy poběžíte až k jejímu soutoku s Olšavou. Přes most vás trasa zavede Kunovským lesem k novoveským jezerům. Za golfovým hřištěm se napojíte na cyklostezku směrem na Kunovice. Stezka vás přivede zpět k řece Olšavě, pokračovat budete podél jejího levého břehu až k mostu u kunovického Letu, kde už se pomalu dostáváte k vytouženému cíli, který vás čeká opět na Masarykově náměstí.

Prezence od 14:00 do 16:30 hodin, hromadný start v 17:00. Vítěze vyhlásíme s úderem 20. hodiny. Pro bližší informace srolujte na stránce níže na propozice.

DECATHLON Žhavá „10“

Na desítce vyhlašujeme dvě kategorie – mužskou a ženskou.

Start i cíl je na Masarykově náměstí, odkud poběžíte k řece Moravě, podél jejího toku až ke splavu a dál k soutoku Moravy a Olšavy. Napojíte se na cyklostezku u kunovického Letu a odtud se vydáte zpět na Masarykovo náměstí.

Prezence od 14:00 do 16:30 hodin, hromadný start v 17:15. Vítěze vyhlásíme s úderem 20. hodiny. Pro bližší informace srolujte na stránce níže na propozice.

DECATHLON Žhavá „5“

I na „pětce“ vyhlašujeme mužskou a ženskou kategorii.

Ani při nejkratším běhu nebudete ochuzeni o start a cíl v srdci Hradiště. Z Masarykova náměstí se vydáte směrem k Moravě a ta vás povede až ke splavu. Pak se oddělíte od těch, kteří poběží 10 kilometrů, stočíte to do lesoparku Kunovský les a přes sídliště Štěpnice zpět do centra.

Prezence od 14:00 do 16:30 hodin, hromadný start v 17:15. Vítěze vyhlásíme s úderem 20. hodiny. Pro bližší informace srolujte na stránce níže na propozice.

Exkluzivní partner běžeckého závodu je prodejce sportovních potřeb DECATHLON




29. 6. 2019 DECATHLON Žhavá „21“

Základní informace DECATHLON Žhavá „21“ (půlmaraton)
Povrch: asfalt, štěrk
Převýšení: 128 m
Délka: 21 km 

Vizualizace trasy

Platně registrovaným závodníkem je pouze závodník se zaplaceným startovným.

Registrovaní závodníci:

  1. NapaBaby (Jana Wachtlová)
  2. paní (Daniela Vaiglová)
  3. RR (Tomas Vaculka)
  4. Koblížci (Pavla Machová)
  5. Koblížci (Jiří Mach)
  6. Mahani (Martina Antálková)
  7. Best Bitches (Michaela Říhová)
  8. Mašinka (Ilona Bajerová)
  9. Lilive ()
  10. Pelé (Radek Pelka)
  11. Patrik Kostura (Patrik Kostura)
  12. Igy (Igor Goldschmied)
  13. SKUBY (CTIBOR KUBÁŇ)
  14. Best Bitches (Martina Piknerová)
  15. Jarda maratonec (Jaroslav Máčala)
  16. Včelař (Jiří Durďák)
  17. JAJIĆ (Jakub Johaník)
  18. Luca (Lucie Johaníková)
  19. Marek (Marek Chmela)
  20. Fošna (Dalibor Hošák)
  21. Kapa (Karel Juřička)
  22. Džej Ár (Juraj Riečičiar)
  23. Stuchla (Milan Stuchlík)
  24. Pítrs (Petr Gaja)
  25. Šílenej Pete (Petr Bajer)
  26. Dr. Puclík (Lukáš Jeremias)
  27. Forrest Gump (René Polok)
  28. Urbi (David Urban)
  29. Šiky team (Miroslav Talaš)
  30. Šiky team (Ondřej Semela)
  31. Šiky team (Tomáš Minařík)
  32. Ondra (Ondřej Sýkora)
  33. Staňka (Stanislava Vrágová)
  34. Ben (Martin Benicek)
  35. Beňulka (Lucie Beníčková)
  36. Mates (Matyáš Adam)
  37. Pařa (Michal Pauřík)
  38. David Vacke (David Vacke)
  39. Pala (Jan Kaňovský)
  40. RunDan (Daniel Adam)
  41. Marek (Marek Spurný)
  42. Peťánek (Petr Jilg)
  43. Brett (Lubomír Hulín)
  44. svjéťa (Jiří Světinský)
  45. #bagirunners (Lenka Burešová)
  46. Charlie (Pavel Trněný)
  47. Riči (Richard Moštěk)
  48. Sprinter (Křeháček Zdeněk)
  49. Vašek (Václav Janů)
  50. Lasso (Zdeněk Lasák)
  51. Vendy (Vendula Skoupá)
  52. Micka (Eva Mrázová)
  53. Kuře (Martina Vaculíková)
  54. Ivo (Ivo Leško)
  55. Prochi (Tomáš Procházka)
  56. Petik (Petr Borský)
  57. Jiřina (Jiří Kapucian)
  58. Fazy (Milan Farář)
  59. Ondřej (Ondřej Mikulášek)
  60. Bářa (Martin Bařinka)
  61. Macek (Marcel Kurka)
  62. Háňa (Hana Mlčáková)
  63. Fanda (František Kráčalík)
  64. Jíťa (Jitka Zapletalová)
  65. Kuba (Jakub ŠESTÁK)
  66. Pepa- KESBUK (Josef Hubáček)
  67. Dusty (Luděk Durďák)
  68. Lada (Lada Rusková)
  69. Davča (David Kubičík)
  70. UTĚKAJ (Radim Hráček)
  71. Mada (Jan Maděrič)
  72. Miko (Josef Brulik)
  73. Lada (Lada Straková)
  74. Consuela Banana Hammock (Monika Zapletalová)
  75. Hanys (Jan Vaněk)
  76. Michal (Michal Havlíček)
  77. Pepin (Josef Prochazka)
  78. Marda (Marek Mikulinec)
  79. Perot (Michal Perka)
  80. Luťa (Aleš Lutonský)
  81. Věrka (Věra Moravanská)
  82. Michal (Michal Potomský)
  83. Lojza (Alois Maliska)
  84. Fafek (Lukáš Kučera)
  85. Pavel (Pavel Ujčík)
  86. Sudol (Jirka Sudolský)
  87. Áďa (Adriana Zpěváková)
  88. Filovirus (Petr Vaculík)
  89. Pavel G. (Pavel Gardavský)
  90. CharlesBeFit (Charles Burton)
  91. Medovníček (Milan Valachovič)
  92. Sucin (Petr Sucek)
  93. Daník (Daniel Kremr)
  94. Adam Říha (Adam Říha)
  95. Bělda ()
  96. Vaša (Václav Hošek)
  97. Ivoski (Ivo Hanicinec)
  98. Lú (lucie Kosková)
  99. Adriana (Adriana Slaníková)
  100. Israel (Josef Hruboš)
  101. Katka821 (Kateřina Vévodová)
  102. Adam (Adam Máčala)
  103. Michal (Michal Procházka)
  104. Filek (Filip Bukovjan)
  105. Jan Karásek (Jan Karásek)



Propozice turnaje

PořadateléStaroměští šohajíci, spolek
Termín29. 6. 2019 (online registrace do 22. 6. 2019, 23:59 hod.)
Místo konání
Masarykovo náměstí (start, cíl)
Kunovský les (trať)

Startovné21 km
  • 400 Kč do 31. 1. 2019 (volitelně funkční triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
  • 450 Kč do 31. 5. 2019 (volitelně bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
  • 450 Kč od 1. 6. 2019 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
  • 450 Kč 29. 6. 2019 (na místě)
10 km
  • 300 Kč do 31. 1. 2019 (volitelně funkční triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
  • 350 Kč do 31. 5. 2019 (volitelně bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
  • 350 Kč od 1. 6. 2019 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
  • 350 Kč 29. 6. 2019 (na místě)
5 km
  • 300 Kč do 31. 1. 2019 (volitelně funkční triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
  • 350 Kč do 31. 5. 2019 (volitelně bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
  • 350 Kč od 1. 6. 2019 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
  • 350 Kč 29. 6. 2019 (na místě)
Kapacita100 běžců v každé kategorii
Registrace
Běh 21 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 10 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 5 km:
  • Muži
  • Ženy
  • Harmonogram
    Sobota 29. 6. 2019
    • 21 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:00 start)
    • 10 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • 5 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • Vyhlášení vítězů (20:00)
    SlužbyMěřící systém, startovní číslo, medaile, občerstvení, šatny, sprchy
    Odpovědná osobaPetra Lučná (tel.: 776 049 606, e-mail: kelisecka@seznam.cz)
    ZpracovalPetra Lučná
    Poznámky
    Účastník je povinen se zaregistrovat nejpozději 30 minut před startem závodu (obdrží čip a startovní číslo)
    Účastníci závodu mohou využít šatny a sprchy v Klubu Kultury UH Pořadatel neručí za ztrátu věcí
    Startující odpovídá za svůj zdravotní stav a startuje na vlastní nebezpečí
    Startující mladší 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce
    Závod se běží za plného provozu bez omezení
    Startuje se hromadně pro každou trať
    Podrobné organizační informace obdrží účastníci e-mailem nejpozději 28. 6. 2019
    Bezplatné zrušení registrace je možné nejpozději 10 dní před uzavřením registrací.
    

    29. 6. 2019 DECATHLON Žhavá „5“

    Základní informace DECATHLON Žhavá „5“
    Povrch: asfalt, štěrk
    Převýšení: 5 m
    Délka: 5 km

    Vizualizace trasy

    Platně registrovaným závodníkem je pouze závodník se zaplaceným startovným.

    Registrovaní závodníci:

    1. Mart (Martin Mynář)
    2. Monika (Monika Kopčilová)
    3. Bajinnka (Barbora Čadová)
    4. Monča (Monika Řiháková)
    5. Dedulka (Petra Lakosilová)
    6. Laola (Miroslava Pospíšilová)
    7. Xcube (Kuba Mudrák)
    8. frau goris (Kateřina Gorčíková)
    9. Mongolík (Ondřej Šobáň)
    10. Tereza (Tereza Kovaříková)
    11. Paja (Pavla Mrlíková)
    12. RAMR (Radek Mrlík)
    13. Bubák (Kristýna Vyplašilová)
    14. Viktor0805 (Viktor Volčík)
    15. Jitka (Jitka Rozsypálková)
    16. Helenka (Helena Janalova)
    17. NapaBaby (Dagmar Marčíková)
    18. Silvuš (Silvie Pastorková)
    19. Lucík (Lucie Machová)
    20. Ivet (Iveta Brachtlová)
    21. Fanko (František Konečný)
    22. Mamina (Jitka Konečná)
    23. Babi v běhu (Mária Lochmanová)
    24. Zuza (Zuzana Holčapková)
    25. Monča (Monika Věrná)
    26. Pája (Pavel Keprt)
    27. Denis (Stanislav Bukovjan)
    28. Kikčos Nachos (Kristian Jilg)
    29. Vladimír (Vladimír Salčák)
    30. Petra (Petra Staňková)
    31. Markéta (Markéta Špetíková)
    32. David (David Vaculík)
    33. Alžběta (Alžběta Kočendová)
    34. Kristýna (Kristýna Kollerová)
    35. Tereza (Tereza Novotná)
    36. Martin (Martin Hudec)
    37. František (František Maňák)
    38. Fíkovka (Eva Fialová)
    39. Silva (Silvie Slováková)
    40. Mira (Miroslava Janošíková)
    41. Majuška (Martina Novotná)
    42. verka (Věra Česneková)
    43. Míša (Michala Breznická)
    44. Veru (Veronika Bubeníková)
    45. Trina (Kateřina Bubeníková)
    46. Mike (Michal Lžičař)
    47. Haanja (Hana Maxerová)
    48. Vendelín (Vendula Katrňáková)
    49. Březinka (Karolína Březinová)
    50. Tini (Martina Juřeníková)
    51. Dřívko (Stanislav Semrád)
    52. Jája a Pája (Jarmila Běhávková)
    53. Jája a Pája (Pavla Hrušková)
    54. iron lady (Jana Juříková)
    55. Kečup (Klára Heinzová)
    56. Maruška (Marie Janáčková)
    57. Marek (Marek Blaha)
    58. Martin (Martin Huťka)
    59. Ženy v pohybu (Eva Horáková)
    60. Ženy v pohybu (Kateřina Knedlová)
    61. Maloja (Jitka Bařinková)
    62. Veronika (Veronika Mičáková)
    63. Tomáš (Tomáš Číhal)
    64. Jan (Jan Kovář)
    65. Luboš (Luboš Trnčák)
    66. Eliška (Eliška Kutálková)
    67. Petra (Petra Semelová)
    68. Klarisa (Klára Pospíšilová)
    69. Rumcajs (Marek Prachař)
    70. Michal (Michal Stanislav)
    71. Číča (Lenka Stanislavová)
    72. grossy (Štěpánka Grossmannová)
    73. Evča ()
    74. Martin (Martin Zábojník)
    75. @sztepanowicz (RUH) (Martin Štěpanovič)
    76. Aďa (Adéla Farářová)
    77. Šnek (Šárka Dědicová)
    78. Tom (Tomáš Plachý)
    79. sk dravci Vésky (antonin hubik)
    80. Lukas (Lukáš Chvostál)
    81. Terez (Tereza Jabůrková)
    82. Blanka (Blanka Brzicova)
    83. Petra (Petra Králíková)
    84. Vendy (Vendula Bryxová)
    85. KUBIXC (JAKUB Hráček)
    86. Pavlína (Pavlína Hejcmanová)
    87. Tom (Tom Šulaj)
    88. David (David Macháček)
    89. Renča (Renata Kalčíková)
    90. Čordy (Martin Orlovský)
    91. Benák (Martin Vardan)
    92. Běžec z Kudlova (Michal Bartoš)
    93. DISK (Jana Plaskova)
    94. Veronika (Veronika Smyčková)
    95. ŽANDA (Žaneta Foltýnová)
    96. Mirek (Miroslav Boudný)
    97. Staří Metláři (Luděk Novák)
    98. Vele (Michal Zemánek)
    99. Zlato (Zlatuse Slezakova)
    100. Alice (Alice Hrušková)
    101. Vojta (Vojtěch Biroš)
    102. Seemoor (Šimon Hlaváček)
    103. Danuška (Daniela Buksová)
    104. Lukáš (Lukáš Smyček)



    Propozice turnaje

    PořadateléStaroměští šohajíci, spolek
    Termín29. 6. 2019 (Internetová registrace do 22. 6. 2019, 23:59 hod.)
    Místo konání
    Masarykovo náměstí (start, cíl)
    Kunovský les (trať)

    Startovné21 km
    • 400 Kč do 31. 1. 2019 (volitelně funkční triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 450 Kč do 31. 5. 2019 (volitelně bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 450 Kč od 1. 6. 2019 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    • 450 Kč 29. 6. 2019 (na místě)
    10 km
    • 300 Kč do 31. 1. 2019 (volitelně funkční triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč do 31. 5. 2019 (volitelně bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč od 1. 6. 2019 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    • 350 Kč 29. 6. 2019 (na místě)
    5 km
    • 300 Kč do 31. 1. 2019 (volitelně funkční triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč do 31. 5. 2019 (volitelně bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč od 1. 6. 2019 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    • 350 Kč 29. 6. 2019 (na místě)
    Kapacita100 běžců v každé kategorii
    Registrace
    Běh 21 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 10 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 5 km:
  • Muži
  • Ženy
  • Harmonogram
    Sobota 29. 6. 2019
    • 21 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:00 start)
    • 10 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • 5 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • Vyhlášení vítězů (20:00)
    SlužbyMěřící systém, startovní číslo, medaile, občerstvení, šatny, sprchy
    Odpovědná osobaPetra Lučná (tel.: 776 049 606, e-mail: kelisecka@seznam.cz)
    ZpracovalPetra Lučná
    Poznámky
    Účastník je povinen se zaregistrovat nejpozději 30 minut před startem závodu (obdrží čip a startovní číslo)
    Účastníci závodu mohou využít šatny a sprchy v Klubu Kultury UH Pořadatel neručí za ztrátu věcí
    Startující odpovídá za svůj zdravotní stav a startuje na vlastní nebezpečí
    Startující mladší 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce
    Závod se běží za plného provozu bez omezení
    Startuje se hromadně pro každou trať
    Podrobné organizační informace obdrží účastníci e-mailem nejpozději 28. 6. 2019
    Bezplatné zrušení registrace je možné nejpozději 10 dní před uzavřením registrací
    

    29. 6. 2019 DECATHLON Žhavá „10“

    Základní informace DECATHLON Žhavá „10“
    Povrch: asfalt, štěrk
    Převýšení: 9 m
    Délka: 10 km

    Vizualizace trasy

    Platně registrovaným závodníkem je pouze závodník se zaplaceným startovným.

    Registrovaní závodníci:

    1. SKÁJ team (Zuzana Šimová)
    2. Lukas (Lukáš Oharek)
    3. Bezva (Václav Bezděk)
    4. Síma (Simona Bozděchová)
    5. Rohlik (Tomáš Rohrer)
    6. Popík (Soňa Pope)
    7. Severský Vlk (Raimondas Stankevičius)
    8. Zuzka (Zuzana Novotna)
    9. Zuzka (Zuzana Šuranská)
    10. Slávek (Ladislav Chybik)
    11. Rozběháme UH (Tomáš Vaněk)
    12. Sklenka (Martin Sklenář)
    13. Peťa (Petr Vlachynský)
    14. Adel (Adela dvorska)
    15. Michal (Michal Kadlčík)
    16. Macek (Marcela Palúchová)
    17. EVITA (Eva Solařová)
    18. NapaBaby (Hana Brlejová)
    19. NapaBaby (Kristýna Plesníková)
    20. NapaBaby (Markéta Caudrová)
    21. NapaBaby (Leoš Caudr)
    22. Beli (Barbora Turiaková)
    23. Kaj (Klára Kvasničková)
    24. Josef (Josef Juřenčák)
    25. Luky (Lukáš Turiak)
    26. Marpilka (Martina Pilátová)
    27. Monika (Monika Páníková)
    28. Tom (Tomáš Drápal)
    29. Andul17 (Anna Janovská)
    30. MAGDA (MAGDA BRAVENÁ)
    31. Helda (Adam Helešic)
    32. FATRA (Petr Horák)
    33. AVZ (Vít Hráček)
    34. Haňula (Hana Hráčková)
    35. Šiky team (Radim Němeček)
    36. Šiky team (Lucie Minaříková)
    37. Šiky team (Veronika Coufalíková)
    38. Pavel (Pavel Medek)
    39. Maruška (Ilona Kolmanová)
    40. Marťa (Martina Drgáčová)
    41. Bára (Barbora Pfefferová)
    42. Libča (Libor Hlaváč)
    43. Ivan Vacke (Ivan Vacke)
    44. Jituše (Jitka Kršková)
    45. Peťula (Petra Smutková)
    46. Gabča (Gabriela Kuzmová)
    47. Anna (Anna Gregušiaková)
    48. Pett (Petra Kratochvílová)
    49. svoza (Lukáš Svozil)
    50. (Vlastimil Kachtík)
    51. (Veronika Škrabalová)
    52. Martin (Martin Klčovský)
    53. Jarys (Jaroslav Mazůrek)
    54. Market (Markéta Mazůrková)
    55. VeroniX (Veronika Stuchlíková)
    56. Drita (Drita Ajdini)
    57. Střechostav (Roman Knotek)
    58. Hulda st (Lubomír Hulín)
    59. Marcel (Martin Klein)
    60. MonikaS (Monika Schusterová)
    61. Ivka (Ivana Křenovská)
    62. Andy (Andrea Marčíková Vitkovská)
    63. Lucka (Lucie Konečná)
    64. Morák (Michal Turiak)
    65. Blahy (Michal Blaha)
    66. Mona (Monika Mitanova)
    67. Denisa (Denisa Doležalová)
    68. Růženka (Růžena Olejníková)
    69. Chovinator (Lukáš Chovanec)
    70. Dejvid (David Matocha)
    71. Hanka (Hana Jurčíková)
    72. Wackič (Ondřej Vacke)
    73. Láďa (Vladimír Pavlica)
    74. Petra (Petra Macková)
    75. latis (Petr Látal)
    76. Nathalie (Nathalie Ondrušová)
    77. Monika (Monika Slováčková)
    78. Hába (Jan Haba)
    79. Peťa (Petr Juřena)
    80. Hasík (Lukáš Bičan)
    81. Hanny (Hana Baná)
    82. Jarek (Jaroslav Baný)
    83. Běžící terminator (Jiří Daněk)
    84. Klara (Klára Dalajková)
    85. Iva (Iva Zábojníková)
    86. Pavel (Pavel Krejčiřík)
    87. Jana Vacková (Jana Vacková)
    88. Maruska (Marie Hráčková)
    89. Lenny (Lenka Páclová)
    90. Paciq (Martin Pácl)
    91. Zapla (Lenka Jašková)
    92. Renča (Renata Novotná)
    93. Tali (Martin Talák)
    94. Jirka (Jiří Červenka)
    95. Simča (Simona Kuželová)
    96. Věra (Věra Čožíková)
    97. IvetkaE (Iveta Esterková)
    98. Di (Diana Křeháčková)
    99. Křehy (Tomáš Křeháček)
    100. sk tlumačov (Zdeněk Jonášek)
    101. hanička (hanka matusu)
    102. Martin (Martin Hrňa)
    103. Dosi (Theodosie Šarkadiová)
    104. mira (Miroslav Zpěvák)
    105. Barča (Barbora Zapletalova)



    Propozice turnaje

    PořadateléStaroměští šohajíci, spolek
    Termín29. 6. 2019 (online registrace do 22. 6. 2019, 23:59 hod.)
    Místo konání
    Masarykovo náměstí (start, cíl)
    Kunovský les (trať)

    Startovné21 km
    • 400 Kč do 31. 1. 2019 (volitelně funkční triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 450 Kč do 31. 5. 2019 (volitelně bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 450 Kč od 1. 6. 2019 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    • 450 Kč 29. 6. 2019 (na místě)
    10 km
    • 300 Kč do 31. 1. 2019 (volitelně funkční triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč do 31. 5. 2019 (volitelně bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč od 1. 6. 2019 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    • 350 Kč 29. 6. 2019 (na místě)
    5 km
    • 300 Kč do 31. 1. 2019 (volitelně funkční triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč do 31. 5. 2019 (volitelně bavlněné triko za zvýhodněnou cenu 100,- Kč)
    • 350 Kč od 1. 6. 2019 (možnost dokoupit triko za běžnou cenu)
    • 350 Kč 29. 6. 2019 (na místě)
    Kapacita100 běžců v každé kategorii
    Registrace
    Běh 21 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 10 km:
  • Muži
  • Ženy
    Běh 5 km:
  • Muži
  • Ženy
  • Harmonogram
    Sobota 29. 6. 2019
    • 21 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:00 start)
    • 10 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • 5 km muži, ženy (14:00-16:30 prezence, 17:15 start)
    • Vyhlášení vítězů (20:00)
    SlužbyMěřící systém, startovní číslo, medaile, občerstvení, šatny, sprchy
    Odpovědná osobaPetra Lučná (tel.: 776 049 606, e-mail: kelisecka@seznam.cz)
    ZpracovalPetra Lučná
    Poznámky
    Účastník je povinen se zaregistrovat nejpozději 30 minut před startem závodu (obdrží čip a startovní číslo)
    Účastníci závodu mohou využít šatny a sprchy v Klubu Kultury UH Pořadatel neručí za ztrátu věcí
    Startující odpovídá za svůj zdravotní stav a startuje na vlastní nebezpečí
    Startující mladší 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce
    Závod se běží za plného provozu bez omezení
    Startuje se hromadně pro každou trať
    Podrobné organizační informace obdrží účastníci e-mailem nejpozději 28. 6. 2019
    Bezplatné zrušení registrace je možné nejpozději 10 dní před uzavřením registrací
    Cena startovného:
    Generální partner
    Adell Trading
    Hlavní partner
    Česká zbrojovka Uherský Brod
    Hlavní partner
    Crea Vision
    Hlavní partner
    Město Uherské Hradiště
    Hlavní partner
    Starobrno
    Hlavní partner
    KOMA Modular
    Hlavní partner
    KODRLA
    9
    Sportovních disciplín
    38
    Hodin hudby
    10
    Dní
    1
    Město plné písku