Fitness Day | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Fitness

Fitness

„Rozhýbejte sobotní dopoledne na Fit & Sport Day“

Zpříjemněte si sobotní dopoledne, přijďte protáhnout své tělo a vyzkoušet některou z nabízených fitness disciplín.

Jste aktivní sportovci? Nebo jen rádi děláte vše naplno a efektivně? Jste ochotni podstoupit náročné tréninky? Toužíte po něčem, co výrazně zlepší vaši celkovou tělesnou sílu, obratnost a rychlost? Potom pro vás máme speciální program na sobotní dopoledne v rámci Slováckého léta, lekce funkčních tréninků – přes Kruhový trénink, Jumping, Pilates, Core trénink, TRX a Břišní pekáč se procvičíte až k taneční choreografii s profesionální tanečnicí a mistryní ČR v salse a vítězkou StarDance z roku 2016 Veronikou Lálovou.

Nabídneme vám lekce pod vedením zkušených  instruktorů z fitness center Akropolis (Bohdana Krystková), Fit4life (Veronika Křeháčková, Tereza Minaříková), Relax 21 (Klára Glozová, Sabina Lekešová), Infitness (Sabina Lekešová), Sport Academy B2M (Bohdana Krystková) a Veronika Lálová se svou Latino show.

Jumping
Na hodinách Jumpingu vás nečeká jenom skákání nahoru a dolů. Těšit se můžete i na motivační hudbu, za jejíhož rytmu budete sprintovat a zároveň tempo střídat s pomalejšími pasážemi. Do kondice tak dostanete nejen nohy, ale i celé tělo. Výhodou je, že oproti běžnému skákání na tvrdé zemi odpadají díky měkkému dopadu starosti s bolavými koleny či kyčlemi.

Core Trénink
Jedná se o typ tréninku určený pro posílení středu těla. Ve středu těla jsou iniciovány všechny pohyby a nachází se zde jeho těžiště. Pevný střed těla je potřebný pro zvládnutí nejen pohybů dynamických, ale i statických, při kterých se organismus nepohybuje vůči podložce. Právě k takovým cvičením patří posilování.

TRX
Nebaví vás cvičení v posilovně? Chcete zpevnit a vyrýsovat postavu? Bolí vás záda a potřebujete posílit stabilizační svalstvo? Zlepšit kondici? Vyzkoušejte TRX!

Kruhový trénink
Lekce zaměřená na problematické partie celého těla kombinuje kondiční a posilovací cviky. Zábavné motivační cvičením pod vedením zkušené lektorky.

Pilates
Toto cvičení vás učí sebe sama respektovat a mít radost z pohybu. Metoda pilates pomáhá zlepšit vaši flexibilitu, rovnováhu a koordinaci, vybudujete si silné a pevné svaly. Naučíte se správně dýchat a kombinovat dýchání s pohybem.

Břišní pekáč
Jedná se o originální cvičení, které vám pomůže vytvarovat svaly na břiše podle vašich představ. Břišní pekáč je posilovací cvičení zaměřující se na přímé i šikmé břišní svaly, svaly pánevního dna a svaly hlubokého stabilizačního systému CORE. Pod pojmem CORE si můžete představit hluboko uložené svaly trupu v oblasti hrudní a krční páteře a v oblasti beder, pánve a kyčlí, které jsou namáhány při udržení stability a správného držení těla.

Latina pro ženy
Veronika Lálová je tanečnice ze StarDance a moderátorka. V roce 2016 dovedla herce Zdeňka Piškulu k vítězné trofeji, v roce 2018 s moderním pětibojařem Davidem Svobodou tvořili finálovou trojici. Na letošním ročníku Slováckého léta bude tančit v programu Fit&Sport Day Latina dance!

Vstupné:

Celodenní vstupenka = 7 fitness aktivity

Online – 390,- Kč (pouze do 26. 6. 2019)

Na místě – 450,- Kč

Na místě 1 lekce – 120,- Kč (pouze na místě, vstup dle volných kapacit každé lekce)

 

Generální partner
Adell Trading
Hlavní partner
Česká zbrojovka Uherský Brod
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Starobrno
Hlavní partner
KOMA Modular
Hlavní partner
KODRLA
9
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku