Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Nordic Walking

Nordic Walking

VÝSLEDKY NORDIC WALKING ROCHUSING

 

Pro některé z vás může být jedním z cílů účast na nordic walking závodech, s nordic walking pravidly a rozhodčími.

A abychom vám v rámci Slováckého léta nabídli i takové nordic walking závody, oslovili jsme ke spolupráci toho na Slovácku nejpovolanějšího. Zakladatele sportovního klubu Nordic Walking Slovácko, z.s., nejúspěšnějšího českého reprezentanta a průkopníka tohoto sportu v České republice, Janka Vajčnera. Nebojte se, Janek se dlouhodobě věnuje začátečníkům, hobby a rekreačním sportovcům, ale i mládeži, postiženým a na druhou stranu také trénuje i výkonnostní sportovce. 

Ve spolupráci s Jankem a sportovním klubem Nordic Walking Slovácko jsme se rozhodli takové oficiální závody zorganizovat, pod názvem Nordic Walking Rochusing. Určené pro rekreační a hobby nordic walkery zvládající alespoň základy techniky nordic walking, tak samozřejmě pro pokročilé nordic walkery. Věkově pro dospělé, mládež, ženy i muže a to nejen ze Slovácka a České republiky, ale otevřené i účastníkům ze zahraničí. 

Rozhodčí nám zajistí klub Nordic Walking Slovácko, kteří budou dohlížet na dodržování základních pravidel nordic walking závodů, které jsou pro tento závod zjednodušená a upravená aby se jich mohli zúčastnit i úplní začátečníci z řad široké veřejnosti! 

NAŠE DOPORUČENÍ:

Začátečníci, ale i již aktivní a pokročilí nordic walkeři, trénujte třeba pod dohledem Janka Vajčnera v klubu Nordic Walking Slovácko.

Přidejte se, začněte s nordic walkingem a zdokonalujte se při pravidelných setkáních. Závody pro vás cílem být nemusí, ale kouzlo dovednosti nordic walking vám zůstane.

PRO VŠECHNY REGISTROVANÉ (NA 5 NEBO 10KM) SE ZAPLACENÝM STARTOVNÝM DO 25.6. , SLEVY AŽ -50% NA PRODUKTY NEBO SLUŽBY PARTNERŮ ZÁVODU. Informace obdržíte v den závodu při prezentaci!

Mapa NW závodů

Aplikace Strava – klub Slováckého léta

Oficiální web Nordic Walking Slovácko

PARTNERY NORDIC WALKING JSOU:


ce

ONLINE REGISTRACE UZAVŘENA, REGISTRACE JE MOŽNÁ NA MÍSTĚ NEJPOZDĚJI 30 MINUT PŘED ZAHÁJENÍM ZÁVODU

 

Informace pro závodníky

 

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
KOMA Modular
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Amazon
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku