TOP FORMA do Vánoc pobláznila Slovácko | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
TOP FORMA do Vánoc pobláznila Slovácko
25. 09. 2015

TOP FORMA do Vánoc pobláznila Slovácko

Dvaašedesát statečných se zapojilo do soutěže o nejlepší změnu fyzické kondice TOP FORMA do Vánoc. Zájem těch, kteří se rozhodli nespoléhat na novoroční předsevzetí, ale být v lepší formě už pod stromečkem, předčil očekávání organizátorů, Slováckého léta a VZP ČR. V neděli 20. září se 31 žen a 31 mužů sešlo k úvodnímu měření a focení ve staroměstském fitness centru FIT-K.O., které je partnerem TOP FORMY.

Původně si organizátoři přáli do soutěže zapojit dvacet pět mužů a dvacet pět žen, zájem byl ale enormní, a tak se rozhodli dát šanci i dalším. „Podařilo se nám pobláznit spoustu lidí, kteří už dnes chodí v šest ráno cvičit nebo se vrhli na zdravý jídelníček. Navíc jsme se rozhodli zvednout prize money o 12 tisíc korun, a tak si ti nejlepší mezi sebou nakonec rozdělí celých 62 tisíc,“ raduje se šéf Slováckého léta Marek Pochylý. „Jejich nadšení a odhodlání nás nesmírně těší, dokonce jsme nakonec zájemce museli i odmítat.“

V neděli 20. září se ve FIT-K-O. všichni soutěžící nechali vyfotografovat od Royal Pictures a pod taktovkou VZP proběhlo měření a vážení. „Pánové byli evidentně zcela klidní, jejich tep se pohyboval kolem běžných 60 za minutu. Ovšem dámy zřejmě focení v plavkách víc prožívaly, u nich hodnoty nešly pod 90,“ prozradil s úsměvem Tomáš Langer z komunikační agentury Crea Vision, partnera soutěže, který se do TOP FORMY taktéž s nadšením zapojil.

Účastníky soutěže teď čekají tři měsíce, během kterých se budou snažit o co největší změnu své fyzické kondice. Trénink si mohou řídit po své vlastní ose, nebo využít nabídky a služeb profesionálů z FIT-K.O. a Fitness4U, dodavatele výživových doplňků. K dispozici je jim i výživový poradce a osobní trenéři.

Během celé soutěže budou účastníci své dojmy, úspěchy a průběh tréninku zveřejňovat na facebookové stránce https://www.facebook.com/topformadovanoc, aktuality najdete i na www.slovackeleto.cz/topforma„K závěrečnému měření se sejdeme 20. prosince ve  FIT-K.O. Vítěz vzejde z názoru odborné poroty, ale taky z hlasování veřejnosti, které začne 28. prosince a skončí 17. ledna,“ dodává Marek Pochylý.

TOP FORMA do Vánoc je soutěž o nejlepší změnu fyzické kondice během tří měsíců. Zapojit se mohl prakticky každý, komu už bylo 16 let.

Hodnocení bude probíhat ve dvou rovinách:

  • subjektivní – hodnocení hlasujících na základě fotografií
  • objektivní – posudek odborné poroty a hodnocení na základě měření kompozice těla (úbytek tuků, přírůstek svalů)

„Cílem je především zvítězit sám nad sebou, dokončit a mít ze sebe dobrý pocit. Jako motivace účastníkům poslouží mimo jiné vratná kauce dva tisíce korun. Pokud vydrží v soutěži až do konce, ať už s jakýmkoliv výsledkem, dostanou své peníze zpět. Pokud ne, bude tato částka zaslána na účet Benefice Slováckého léta,“ vysvětluje PR manažerka Slováckého léta Petra Kučerová.

Veškeré podrobnosti o soutěži Top forma do Vánoc s VZP naleznete na webu Slováckého léta www.slovackeleto.cz/topforma.

Pořadatelé: Slovácké léto, FIT-K.O. (50% sleva ve FIT-K.O. na vstup do posilovny, tréninkový plán, stravovací plán, cvičení pod dohledem), Fitness4U.CZ (každému účastníkovi poskytne dárkovou tašku a slevu na produkty)

Generální partner: VZP ČR

Partneři:  Crea Vision (zajišťuje reklamní kampaň a grafiku ), Royal Pictures (každému účastníkovi věnuje profesionální fotografii před a po soutěži), LaBrusla (věnuje pětichodovou večeři pro dvě osoby pro výherce mužské i ženské kategorie)

Mediální partneři: Dobrý den s Kurýrem, Rádio Zlín

Záštita: město Staré Město

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Minipivovar ROTOR z Kunovic
Hlavní partner
C.S.O.
20
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku