Slovácké létoTOP FORMA do Vánoc pobláznila Slovácko | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
TOP FORMA do Vánoc pobláznila Slovácko
25. 09. 2015

TOP FORMA do Vánoc pobláznila Slovácko

Dvaašedesát statečných se zapojilo do soutěže o nejlepší změnu fyzické kondice TOP FORMA do Vánoc. Zájem těch, kteří se rozhodli nespoléhat na novoroční předsevzetí, ale být v lepší formě už pod stromečkem, předčil očekávání organizátorů, Slováckého léta a VZP ČR. V neděli 20. září se 31 žen a 31 mužů sešlo k úvodnímu měření a focení ve staroměstském fitness centru FIT-K.O., které je partnerem TOP FORMY.

Původně si organizátoři přáli do soutěže zapojit dvacet pět mužů a dvacet pět žen, zájem byl ale enormní, a tak se rozhodli dát šanci i dalším. „Podařilo se nám pobláznit spoustu lidí, kteří už dnes chodí v šest ráno cvičit nebo se vrhli na zdravý jídelníček. Navíc jsme se rozhodli zvednout prize money o 12 tisíc korun, a tak si ti nejlepší mezi sebou nakonec rozdělí celých 62 tisíc,“ raduje se šéf Slováckého léta Marek Pochylý. „Jejich nadšení a odhodlání nás nesmírně těší, dokonce jsme nakonec zájemce museli i odmítat.“

V neděli 20. září se ve FIT-K-O. všichni soutěžící nechali vyfotografovat od Royal Pictures a pod taktovkou VZP proběhlo měření a vážení. „Pánové byli evidentně zcela klidní, jejich tep se pohyboval kolem běžných 60 za minutu. Ovšem dámy zřejmě focení v plavkách víc prožívaly, u nich hodnoty nešly pod 90,“ prozradil s úsměvem Tomáš Langer z komunikační agentury Crea Vision, partnera soutěže, který se do TOP FORMY taktéž s nadšením zapojil.

Účastníky soutěže teď čekají tři měsíce, během kterých se budou snažit o co největší změnu své fyzické kondice. Trénink si mohou řídit po své vlastní ose, nebo využít nabídky a služeb profesionálů z FIT-K.O. a Fitness4U, dodavatele výživových doplňků. K dispozici je jim i výživový poradce a osobní trenéři.

Během celé soutěže budou účastníci své dojmy, úspěchy a průběh tréninku zveřejňovat na facebookové stránce https://www.facebook.com/topformadovanoc, aktuality najdete i na www.slovackeleto.cz/topforma„K závěrečnému měření se sejdeme 20. prosince ve  FIT-K.O. Vítěz vzejde z názoru odborné poroty, ale taky z hlasování veřejnosti, které začne 28. prosince a skončí 17. ledna,“ dodává Marek Pochylý.

TOP FORMA do Vánoc je soutěž o nejlepší změnu fyzické kondice během tří měsíců. Zapojit se mohl prakticky každý, komu už bylo 16 let.

Hodnocení bude probíhat ve dvou rovinách:

  • subjektivní – hodnocení hlasujících na základě fotografií
  • objektivní – posudek odborné poroty a hodnocení na základě měření kompozice těla (úbytek tuků, přírůstek svalů)

„Cílem je především zvítězit sám nad sebou, dokončit a mít ze sebe dobrý pocit. Jako motivace účastníkům poslouží mimo jiné vratná kauce dva tisíce korun. Pokud vydrží v soutěži až do konce, ať už s jakýmkoliv výsledkem, dostanou své peníze zpět. Pokud ne, bude tato částka zaslána na účet Benefice Slováckého léta,“ vysvětluje PR manažerka Slováckého léta Petra Kučerová.

Veškeré podrobnosti o soutěži Top forma do Vánoc s VZP naleznete na webu Slováckého léta www.slovackeleto.cz/topforma.

Pořadatelé: Slovácké léto, FIT-K.O. (50% sleva ve FIT-K.O. na vstup do posilovny, tréninkový plán, stravovací plán, cvičení pod dohledem), Fitness4U.CZ (každému účastníkovi poskytne dárkovou tašku a slevu na produkty)

Generální partner: VZP ČR

Partneři:  Crea Vision (zajišťuje reklamní kampaň a grafiku ), Royal Pictures (každému účastníkovi věnuje profesionální fotografii před a po soutěži), LaBrusla (věnuje pětichodovou večeři pro dvě osoby pro výherce mužské i ženské kategorie)

Mediální partneři: Dobrý den s Kurýrem, Rádio Zlín

Záštita: město Staré Město

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku