Slovácké létoTop forma do Vánoc s VZP | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Top forma do Vánoc s VZP
06. 09. 2015

Top forma do Vánoc s VZP

Novoroční předsevzetí nefungují, buďte fit už o Vánocích! S novou soutěží, kterou pro vás připravilo Slovácké léto, to půjde snadno. Vyhrajte sami nad sebou a soutěžte o peněžní výhry v celkové hodnotě 50 000 Kč. Pokud soutěž dokončíte, budete mít vše zdarma a se spoustou dalších výhod.

Slovácké léto už neznamená jen deset dnů pohody, sportu a muziky začátkem prázdnin, své aktivity začíná rozprostírat do celého roku. První vlaštovkou je nová soutěž, ve které jde především o vůli, výdrž a touhu změnit svůj život k lepšímu.

O co se jedná? „Jednoduše řečeno o nejlepší změnu fyzické kondice během tří měsíců. Soutěž ale zdaleka není určena jen skalním příznivcům fitness, je tady pro všechny, kteří na sobě chtějí  pracovat. Smyslem není vypadat po třech měsících jako kulturista, ale dosáhnout co největší změny k lepšímu,“ vysvětluje šéf pořádajícího Slováckého léta Marek Pochylý, že zapojit se může prakticky každý, komu už bylo 16 let.

Přihlašovat se můžete do 19. září na webu www.slovackeleto.cz/topforma, kde taky najdete veškeré podrobné podmínky a pravidla. Poté proběhne úvodní měření a focení ve staroměstském FIT-K.O., jehož zvýhodněných služeb mohou (ale nemusí) účastnící soutěže využít. Závěrečné měření je pak na řadě 23. prosince, následující dny a týdny budou patřit hodnocení a hlasování o vítězích.

Hodnocení bude probíhat ve dvou rovinách: subjektivní – hodnocení hlasujících na základě fotografií, posudek odborné poroty; objektivní – hodnocení na základě měření kompozice těla (úbytek tuků, přírůstek svalů).

„Cílem je především zvítězit sám nad sebou, dokončit a mít ze sebe dobrý pocit. Jako motivace účastníkům poslouží mimo jiné vratná kauce dva tisíce korun. Pokud vydrží v soutěži až do konce, ať už s jakýmkoliv výsledkem, dostanou své peníze zpět. Pokud ne, bude tato částka zaslána na účet Benefice Slováckého léta,“ vysvětluje Marek Pochylý.

Veškeré podrobnosti o soutěži Top forma do Vánoc s VZP naleznete na webu Slováckého léta www.slovackeleto.cz/topforma.

Pořadatelé: Slovácké léto s ADELL, FIT-K.O. (50% sleva ve FIT-K.O. na vstup do posilovny, tréninkový plán, stravovací plán, cvičení pod dohledem), Fitness4U.CZ (každému účastníkovi poskytne dárkovou tašku a slevu na produkty)

Generální partner: VZP ČR

Partner: Crea Vision (zajišťuje veškerou komunikaci), Royal Pictures (každému účastníkovi věnuje profesionální fotografii před a po soutěži), LaBrusla (věnuje pětichodovou večeři pro dvě osoby pro výherce mužské i ženské kategorie)

Mediální partneři: Dobrý den s Kurýrem, Rádio Zlín, Regionální televize TVS

Záštita: město Staré Město

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku