Slovácké létoTrika a další oficiální merch Slováckého léta | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Trika a další oficiální merch Slováckého léta
22. 06. 2024

Trika a další oficiální merch Slováckého léta

I v letošním roce jsme pro vás připravili originální a jedinečný merch nejlepšího letního festivalu. Design vonící létem, zábavou a dobrodružstvím vytvořila Pola PUK-PUK (PUK-PUK studio). Co všechno si můžete pořídit, než vyrazíte na koncert, sport či za zábavou na Slováckém létě?

Funkční trika

Na webu našeho partnera pro nejhezčí trika letošní sezóny Mishino najdete varianty krásného funkčního trička pro ženy, muže i děti. A pozor – vybrat si můžete nejen velikost, ale i materiál nebo zvolit prodlouženou délku – variabilita je opravdu velká. Trička budou v průběhu Slováckého léta vystaveny v infostánku na Masarykově náměstí, takže bude možné si je prohlédnout, vyzkoušet a teprve poté objednat.

V e-shopu najdete kromě triček i doplňkový sortiment v duchu Slováckého léta, jako jsou nákrčníky nebo čelenky. Vše je k dispozici TADY.

Bavlněná trika

Bavlněná trika se stejným designem, jako mají funkční, budou k dispozici v průběhu Slováckého léta v infostánku na Masarykově náměstí. Opět pro ženy, muže i děti.

Další merch

Podsedáky, TUTUbagy, náramky se srdcem, sklenice a dárkové sady sklenic – to vše v duchu Slováckého léta opět připraví TUTU, DvěTU, jsme TU. Vše bude opět k dispozici v infostánku na Masarykově náměstí po dobu trvání Slováckého léta.

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku