Slovácké létoVesničani v létě ovládli Adell Cup a nyní získali další metu | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Vesničani v létě ovládli Adell Cup a nyní získali další metu
29. 12. 2018

Vesničani v létě ovládli Adell Cup a nyní získali další metu

Tým s názvem Vesničani se na Slováckém létě dočkal vavřínů vítězství v Adell Cupu, turnaji v plážovém fotbale. A před pár týdny slavil další velké vítězství. Na pražském Zimním turnaji opět nenašel přemožitele, když ve finále tohoto prestižního podniku zdolal českou reprezentaci do 20 let. O tom, co tyto úspěchy pro tým můžou znamenat, jsme si povídali s jeho členem, Vojtou Suchánkem.

Velký úspěch vás potkal na Slováckém létě, kde jste vyhráli Adell Cup. A dalšího jste dosáhli koncem listopadu. Můžete prozradit, o co šlo?

Po vítězství na Slováckém létě jsme se dostali do kontaktu s panem Janem Dámcem, předsedou svazu plážové kopané u nás. Původně se mělo hrát Mistrovství České republiky, což se bohužel nakonec nedomluvilo. Nakonec se ještě v listopadu povedl domluvit Zimní turnaj, kde byly pozvány, kromě nás, ještě týmy SK Bosnia Online EU Teplice a reprezentace České republiky do 18 a 20 let.

Jaká byla vaše cesta turnajem? A jak jste reagovali na vítězství?

Turnaj byl naplánován systémem každý s každým a poté o umístění. První zápas nás čekal s reprezentací do 18 let. Bylo to velmi bojovné utkání, nakonec jsme ale zápas zvládli a zvítězili 7:5. Poté nás čekal tým SK Bosnia Online EU Teplice, což je profesionální tým. Utkání jsme opět zvládli lépe a zaslouženě zvítězili 5:1. Poslední skupinový zápas nás čekal s reprezentací do 20 let. Jelikož jsme věděli, že máme jasný postup do finále, zápas jsme „trošku“ vypustili a prohráli 10:2. Finále jsme hráli opět s reprezentací do 20 let. V tomto utkání jsme nevypustili jediný souboj, a nakonec jsme se mohli radovat poměrem 7:4. Bylo to pro nás něco opravdu nečekaného a byli jsme za vítězství moc rádi.

Jaké další mety mají teď Vesničani v plánu?

Po turnaji se s námi bavil opět předseda svazu. Naznačil něco ve smyslu, že bychom mohli být v létě přizvaní na Superligu, což je liga, kde hrají týmy z celé republiky a pár týmů ze Slovenska. Pokud bychom byli přizvaní, byla by to pro nás opravdu bomba a opět nová zkušenost.

A přijedete v příštím roce obhajovat triumf v Adell Cupu?

Na Adell cup se určitě chystáme. Každý rok začínáme turnajem žít už večer předem. 🙂 Pokusíme se samozřejmě o obhájení předešlého úspěchu.

Foto: www.beachsoccer.cz

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku