Slovácké létoZahřejte se na Slovácké léto Svatojánským během | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Zahřejte se na Slovácké léto Svatojánským během
18. 06. 2015

Zahřejte se na Slovácké léto Svatojánským během

Tenisový klub Staré Město pořádá ve Sport parku Rybníček Svatojánský běh pro všechny věkové kategorie. Ten se zároveň stane „zahřívacím kolem“ Slováckého léta.

Svatojánský běh startuje v sobotu 27. června v 10 hodin dopoledne kategoriemi nejmladších dětí a hlavní závod v kategorii dospělých má start určen na 16. hodinu. Večer bude patřit divadlu SemTamFór, hudebnímu dokumentu The Doors v letním kině, ale především zapálení Svatojánského ohně ve 21.15. Do startovní listiny Svatojánského běhu se můžete přihlásit zde.

„Vloni zahřívací kolo Slováckého léta proběhlo v rámci volejbalového turnaje Afrika Beach Open. Letos jsme chtěli vyzkoušet jiný typ akce. Se Slováckým létem má i ta letošní mnoho společného. Je zaměřena na sport, zábavu, hudbu, určená pro celou rodinu a navíc výtěžek z dobrovolného startovného poslouží dobré věci, podobně jako naše plyšáková benefice,“ vysvětluje organizátor Slováckého léta Marek Pochylý.

Veškeré podrobnosti ke Svatojánskému běhu včetně možnosti registrace naleznete zde: http://slovackeleto.cz/za-sportem/svatojansky-beh

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku