Slovácké létoBěh - spuštění registrací | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Decathlon běh – spuštění registrací
21. 12. 2018

Decathlon běh – spuštění registrací

Podpořte Benefici pohybem a běhejte s herci Slováckého divadla

Sice je zima, ale my už myslíme na léto. Konkrétně na další ročník běžeckých závodů Slováckého léta, u kterých připravujeme několik novinek. Kromě nového silného partnera DECATHLON vám nabídneme festivalové tričko za exkluzivní cenu, možnost zaběhat si s herci Slováckého divadla a v neposlední řadě vybrat příběh, který podpoříme v rámci Benefice Slováckého léta.

Triko za kilo, dárek od DECATHLON, registrace spuštěna!

Pokud se na některý ze tří běhů rozhodnete registrovat do 31. ledna 2019, máte možnost získat funkční triko Slováckého léta za exkluzivní cenu 100 korun. Vězte, že běžná cena bude činit 300 korun. Jako bonus jsme připravili pro prvních třicet registrovaných běžců poukázku na 200 korunod hlavního partnera běhu DECATHLON. Registraci spouštíme 21. 12. 2018: https://www.slovackeleto.cz/sport/beh/

Předběhnete Rychlonožku?

Další příjemnou novinkou je spolupráce se Slováckým divadlem. V řadách jeho herců se najde několik aktivních běžců, kteří se do Běhu Slováckého léta zapojili už vloni, konkrétně Pavlína Hejcmanová, David Vacke a Tomáš Šulaj. Ale pozor – v příštím roce zapojíme i herce-neběžce. Věříme, že to i pro ty z vás, kteří se běhu aktivně nevěnují, to bude příjemnou motivací.

„Vloni běhal na Slováckém létě Rychlonožka i Mirek Dušín. Musí pořádně trénovat, aby ve zdraví doběhli až k 500. repríze Rychlých šípů, která se kvapem blíží. No a my ostatní taky každý den běháme po jevišti,“říká k tomu herec a mluvčí Slováckého divadla Josef Kubáník.

Vyberte benefiční projekt, který podpoříme

I v roce 2019 si Běh Slováckého léta zachová benefičního ducha. Z každé registrace automaticky poputuje 50 korun na benefiční účely – možnost podpořit Benefici Slováckého léta přímo při registraci je ale neomezená.

Každý účastník běhu, registrovaný do konce ledna, nám do stejného termínu na e-mail kucerova@slovackeleto.czmůže poslat konkrétní příběh, který by si podle jeho názoru zasloužil podporu Benefice. Jeden z nich vybereme a podpoříme z financí vybraných právě při registraci Běhu.

 

Dárkové poukazy

Koupili jste vstupenky na Olympic nebo do VIP zóny na ostatní koncerty a přemýšlíte jak...
Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Lion Car
Hlavní partner
Mesit
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku