Slovácké létoVyfoťte se s Rychlými šípy a fanděte běžcům ze Slováckého divadla | Slovácké léto
Dosud nemáte vybranou žádnou registraci.
Vyfoťte se s Rychlými šípy a fanděte běžcům ze Slováckého divadla
27. 06. 2019

Vyfoťte se s Rychlými šípy a fanděte běžcům ze Slováckého divadla

Hned patnáctka běžkyň a běžců Slováckého divadla se postaví na start některé z vypsaných distancí Decathlon Žhavých běhů v rámci letošního Slováckého léta. V sobotní podvečer 29. června se mezi třemi stovkami startujících představí desítka členů uměleckého souboru, doplněná o dramaturgyni, dva osvětlovače a dvě uvaděčky.

Diváci se tak na startu (a snad i v cíli) mohou těšit mimo jiné na Pavlínu Hejcmanovou, Terezu Novotnou, Patru Staňkovou, Davida Vaculíka, Davida Macháčka, Pavla Šupinu či Toma Šulaje: „Původně jsem chtěl běžet deset kilometrů, ale zkoušení Chicaga bylo tak náročné, že vůbec nebyl čas na trénink, tak snad dám aspoň tu pětku,“ svěřuje se s předstartovními obavami hvězda muzikálové novinky Slováckého divadla.

Další tváře známé z jeviště pak bude možné zahlédnout mezi fanoušky a diváky. „Kolegové mají můj obdiv, ale sama bych se na trať nevydala,“ přiznává s úsměvem herečka Jitka Hlaváčová. „Ale fandit budu o dušu, a pokud přesvědčím malého Mikuláše, tak mu udělám doprovod při dětském běhu.“

Návštěvníci Slováckého léta budou mít také možnost vyfotit se s některým z představitelů legendárních Rychlých šípů. Zhruba od druhé do sedmnácté hodiny se celá pětice vystřídá ve speciálním fotokoutku. „Kolem 16. hodiny bychom se pak aspoň na chvíli měli ve fotokoutku sejít všichni,“ doplňuje David Vacke neboli Mirek Dušín.

 

Předběžný rozpis fotokoutku (může dojít k drobným změnám):

14.00 – 14.30          David Vacke

14.30 – 15.00          Petr Čagánek

15.00 – 15.30          David Vaculík

15.30 – 16.00          Tomáš Šulaj

16.00 – 16.30         Celá pětice Rychlých šípů

16.30 – 17.00          Zdeněk Trčálek

Generální partner
Česká zbrojovka a.s.
Hlavní partner
Jarošovský pivovar
Hlavní partner
Crea Vision
Hlavní partner
Ray Service
Hlavní partner
Město Uherské Hradiště
Hlavní partner
Mesit
Hlavní partner
Omnipol
Hlavní partner
Lion Car
10
Sportovních disciplín
38
Hodin hudby
10
Dní
1
Město plné písku